Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweNDSWii
Okładka Little League World Series 2009: Baseball (NDS)

Little League World Series 2009: Baseball

Little League World Series Baseball 2009 kontynuuje serię gier sportowych, w której mamy możliwość pokierowania dziecięcą drużyną baseballową.

Sportowe | baseball | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka Little League World Series 2009: Baseball (NDS)

producent: Now Production

data premiery gry:

23cze2009

Wii NDS

Wydawcą Little League World Series Baseball 2009 jest gigant branży Activision Blizzard, a deweloperem japońskie studio NOW Production. Podobnie jak poprzednia część wydana w roku 2008, jest to gra sportowa, w której zawodnikami są baseballiści w wieku od 11 do 13 lat.

Gracz może wcielić się zarówno w zawodników drużyny atakującej jak i broniącej się. Jako miotacz będzie wybijał piłkę drewnianym bijakiem i próbował zdobyć kolejne bazy. Będąc łapaczem ma za zadanie jak najszybciej przechwycić wybitą piłkę. Wygrana w kolejnych meczach przybliża drużynę gracza do tytułu championa. Do odblokowania jest wiele elementów, w tym nowe stadiony.

Wygląd postaci utrzymany jest w stylu karykaturalnym, mocno wzorowanym mangą – duże oczy i głowy, małe tułowia. Grafika jest czytelna, a kolory są bardzo wyraziste.

W zabawie udział może wziąć udział do czterech graczy, jednak tylko w trybie lokalnym. Gra nie posiada opcji online.

Little League World Series Baseball 2009 produkowane jest na licencji organizacji Little League International i skierowane jest do całej rodziny, w tym do rodziców i starszego pokolenia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Gry podobne do Little League World Series 2009: Baseball

Wymagania wiekowe Little League World Series 2009: Baseball

odpowiednia dla każdego wieku

Wii
NDS