Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Baseball

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce baseball.

PC
PC Windows43
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 52 Sony PlayStation 420 Sony PlayStation 321 Sony PlayStation 228
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable14 PlayStation Vita5
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S3 Microsoft XBOX ONE13 Microsoft Xbox 36013 Microsoft Xbox12
Mobile
Android7 Apple iOS7 Windows Phone1
Nintendo
Nintendo Switch7 Nintendo Wii16 Nintendo DS10 Nintendo Wii U1 Nintendo 3DS2 Game Boy Advance4 Nintendo GameCube8
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

baseball
Out of the Park Baseball 23
Out of the Park Baseball 23

Sportowe 22 kwietnia 2022

Out of the Park Baseball 23 to gra należąca do najpopularniejszego cyklu beseballowych menadżerów. Autorzy uzyskali licencję najważniejszych lig tego sportu, a w porównaniu z poprzednimi odsłonami zaimplementowali wiele ulepszeń grafiki oraz rozgrywki.

PC

MLB: The Show 22
MLB: The Show 22

Sportowe 5 kwietnia 2022

MLB: The Show 22 jest siedemnastą częścią sportowej serii korzystającej z licencji najważniejszej amerykańskiej ligi bejsbolowej. Gra oferuje ulepszoną rozgrywkę i grafikę, jak również opcję cross-play, pozwalającą na wspólną zabawę posiadaczom rożnych konsol.

PS5XSXPS4XONESwitch

MVP Baseball 2005
MVP Baseball 2005

Sportowe 23 lutego 2005

MVP Baseball 2005 to kolejna już odsłona znakomitej serii gier sportowych spod znaku Electronic Arts, traktująca o jednym z najbardziej ukochanych przez Amerykanów (i nie tylko) sporcie.

PCPS2XBOXGCN

R.B.I. Baseball 21
R.B.I. Baseball 21

Sportowe 16 marca 2021

R.B.I. Baseball 21 to kolejna odsłona cyklu gier zręcznościowych na licencji amerykańskiej ligi baseballowej - MLB, wzbogacona o nowe możliwości. Za jej stworzenie odpowiada studio Major League Baseball Advanced Media.

PCXSXPS4XONESwitchANDiOS

MLB: The Show 20
MLB: The Show 20

Sportowe 17 marca 2020

Piętnasta odsłona rozwijanego przez Sony cyklu symulatorów baseballu. MLB: The Show 20 kładzie duży nacisk na realizm rozgrywki i wierne odwzorowanie faktycznie istniejących zawodników i stadionów z amerykańskiej ligi Major League Baseball.

PS4

MLB '07: The Show
MLB '07: The Show

Sportowe 22 lutego 2007

MLB '07: The Show jest kontynuacją, dobrze przyjętej przez konsumentów, symulacji gry w baseball, przygotowanej przez fachowców z Sony Computer Entertainment. Nowy produkt, jak zresztą każda kolejna część jakiejkolwiek sportowej serii, stanowi pozycję zaktualizowaną i ulepszoną.

PS3PS2PSP

Out of the Park Baseball 2007
Out of the Park Baseball 2007

Sportowe 23 marca 2007

Out of the Park Baseball 2007 jest kontynuacją serii gier wydawanych przez Sports Interactive, firmę specjalizującą się we wszelkiej maści menadżerach sportowych. Jak sama nazwa wskazuje, wspomniana pozycja pozwala nam pokierować drużyną graczy w baseballa.

PC

Super Mega Baseball 3
Super Mega Baseball 3

Sportowe 13 maja 2020

Super Mega Baseball 3 jest zręcznościową grą sportową od studia Metalhead Software, która pozwala graczowi zanurzyć się w świat baseballu. Część trzecia może pochwalić się bardziej rozwiniętym trybem symulacyjnym i wieloma innymi usprawnieniami.

PCPS4XONESwitch

MVP Baseball 2004
MVP Baseball 2004

Sportowe 9 marca 2004

Kolejna odsłona gry sportowej traktującej o baseballu. W stosunku do wydania 2003, autorzy poprawili wiele newralgicznych aspektów zabawy, m.in. system kontroli pałkarzy (teraz bardziej realistyczny) oraz mechanizmy odpowiadające za dynamiczną rozgrywkę w polu (po wybiciu piłki).

PCPS2XBOXGCN

MLB '09: The Show
MLB '09: The Show

Sportowe 3 marca 2009

Kolejna odsłona serii symulatorów baseballu na konsole firmy Sony. Autorzy w pełni wykorzystali licencję Ligi MLB, dzięki czemu dostajemy wszystkie drużyny, zawodników i stadiony znane z prawdziwych rozgrywek. Najważniejszą nowością jest interaktywny trening. Składa się on z pomniejszych minigierek, za pomocą których możemy zwiększyć umiejętności naszego podopiecznego. Poza tym, dopracowano sterowanie oraz podkreślono rolę trenera.

PS3PS2PSP

Mario Sports Superstars
Mario Sports Superstars

Sportowe 10 marca 2017

Gra sportowa, stworzona przez studio Camelot Co., Ltd. z myślą o konsoli Nintendo 3DS. Gracze mogą sprawdzić się w rozmaitych dyscyplinach: od piłki nożnej i wyścigów konnych, przez tenis, aż po golf oraz baseball. Każda z nich stanowi niejako oddzielną grę, a w roli zawodników występują kultowi Mario i Luigi, którym towarzyszą inni bohaterowie znani z gier z wąsatym hydraulikiem.

3DS

MLB 14: The Show
MLB 14: The Show

Sportowe 1 kwietnia 2014

MLB 14: The Show to już dziewiąta seria bardzo popularnej wśród miłośników baseballa gry sportowej, tworzonej po raz kolejny przez studio Sony Computer Entertainment San Diego. Twórcy wraz z tą odsłoną oferują nam zmiany w trybach rozgrywki oraz szereg usprawnień wizualnych.

PS4PS3PSV

MLB Power Pros
MLB Power Pros

Sportowe 1 grudnia 2007

Niezbyt realistyczna zręcznościówka, podejmująca tematykę baseballu. Dowodzimy zabawnie wykonanymi zawodnikami, przystępując do wielu różnych rodzajów rozgrywek.

PS2Wii

Mario Super Sluggers
Mario Super Sluggers

Sportowe 25 sierpnia 2008

Mario Super Sluggers to traktująca o baseballu gra zręcznościowa, w której pierwszoplanowe role pełnią bohaterowie najpopularniejszych produkcji firmy Nintendo – Mario, Wario, Luigi, Yoshi, Donkey Kong oraz 37 innych postaci, w tym dowolnie wykreowany awatar Mii.

Wii

MLB: The Show 21
MLB: The Show 21

Sportowe 20 kwietnia 2021

MLB: The Show 21 jest szesnastą odsłoną sportowego cyklu na licencji najważniejszej amerykańskiej ligi bejsbolowej. Wraz z nią seria trafiła na konsole dziewiątej generacji i doczekała się wielu usprawnień.

PS5XSXPS4XONE

VR Sports
VR Sports

Sportowe 13 marca 2017

Kompilacja siedmiu minigier zręcznościowych, opracowana przez studio SAT-BOX z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Na omawianą produkcję składa się siedem konkurencji: kręgle, Homerun Derby (czyli zabawa w odbijanie piłki baseballowej), piłka nożna (wcielamy się w bramkarza), koszykówka (gdzie staramy się zdobyć jak największą liczbę punktów w ograniczonym czasie), łucznictwo, boks oraz strzelectwo.

PC

Major League Baseball 2K11
Major League Baseball 2K11

Symulacje 8 marca 2011

Major League Baseball 2K11 jest dziesiątą odsłoną cyklu symulacji ulubionego sportu Amerykanów, wydawanego przez firmę 2K Games. W porównaniu z wcześniejszymi częściami serii deweloperzy ze studia Visual Concepts zdecydowali się zwiększyć realizm rozgrywek i wprowadzić znaczące zmiany w oprawie wizualnej. Gra korzysta z oficjalnej licencji najważniejszej amerykańskiej ligi baseballowej.

PCX360PS3PS2PSPWiiNDS

World Series Baseball 2K3
World Series Baseball 2K3

Sportowe 10 marca 2003

Kolejna gra podejmująca tematykę baseballu. Tym razem licznych usprawnień doczekała się oprawa wizualna produktu. W szczególności dotyczy to poprawionego wyglądu oraz animacji zachowań zawodników.

PS2XBOX

MLB 11 The Show
MLB 11 The Show

Sportowe 8 marca 2011

Kolejna odsłona cieszącej się dużą popularnością baseballowej serii stworzona została wyłącznie z myślą o użytkownikach konsoli PlayStation 3. MLB 11: The Show wprowadza szereg nowych rozwiązań m.in. w zakresie sterowania poczynaniami wirtualnych pałkarzy i miotaczy.

PS3

Little League World Series 2009: Baseball
Little League World Series 2009: Baseball

Sportowe 23 czerwca 2009

Little League World Series Baseball 2009 kontynuuje serię gier sportowych, w której mamy możliwość pokierowania dziecięcą drużyną baseballową.

WiiNDS

Triple Play Baseball 2002
Triple Play Baseball 2002

Sportowe 7 marca 2001

Baseball w sezonie 2002 z EA pozwala na ciekawsze rozgrywanie zawodów z możliwością uczestniczenia w Mistrzostwach Świata oraz gromadzenia punktów potrzebnych do zakupu bonusów.

PC

Backyard Sports: Sandlot Sluggers
Backyard Sports: Sandlot Sluggers

Sportowe 25 maja 2010

Backyard Sports: Sandlot Sluggers to skierowana do młodszych odbiorców gra sportowa. Gracze mają okazję wcielić się w role dzieciaków rozgrywających mecze baseballowe na podwórkowych boiskach. Zabawa nastawiona jest na elementy zręcznościowe okraszona humorystycznymi akcentami. Tytuł wyprodukowany został przez ekipę deweloperską HB Studios.

PCX360WiiNDS

MLB 10 The Show
MLB 10 The Show

Sportowe 2 marca 2010

Kolejna odsłona symulatora baseballu przeznaczonego dla konsol firmy Sony. Autorzy w pełni wykorzystali licencję Ligii MLB, dzięki czemu dostajemy wszystkie drużyny, zawodników i stadiony znane z prawdziwych rozgrywek. Mechanika gry stawia na realizm i umożliwia zabawę w jednym z sześciu trybów, wśród których znajdziemy jeden pozwalający na wcielenie się w trenera.

PS3PS2PSP

The BIGS 2
The BIGS 2

Sportowe 7 lipca 2009

Amerykanie są zakochani w baseballu. The BIGS 2 to kolejna propozycja, dzięki której fani tego sportu mogą poświęcić swój wolny czas bawiąc się przy konsoli w to, co lubią najbardziej - miotanie i łapanie niewielkiej piłeczki.

X360PS3PS2PSPWii