Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Baseball

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce baseball.

PC
PC Windows42
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 51 Sony PlayStation 419 Sony PlayStation 321 Sony PlayStation 228
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable14 PlayStation Vita5
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S2 Microsoft XBOX ONE12 Microsoft Xbox 36013 Microsoft Xbox12
Mobile
Android7 Apple iOS7 Windows Phone1
Nintendo
Nintendo Switch6 Nintendo Wii16 Nintendo DS10 Nintendo Wii U1 Nintendo 3DS2 Game Boy Advance4 Nintendo GameCube8
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

baseball
MLB: The Show 21
MLB: The Show 21

Sportowe 20 kwietnia 2021

MLB: The Show 21 jest szesnastą odsłoną sportowego cyklu na licencji najważniejszej amerykańskiej ligi bejsbolowej. Wraz z nią seria trafiła na konsole dziewiątej generacji i doczekała się wielu usprawnień.

PS5XSXPS4XONE

R.B.I. Baseball 21
R.B.I. Baseball 21

Sportowe 16 marca 2021

R.B.I. Baseball 21 to kolejna odsłona cyklu gier zręcznościowych na licencji amerykańskiej ligi baseballowej - MLB, wzbogacona o nowe możliwości. Za jej stworzenie odpowiada studio Major League Baseball Advanced Media.

PCXSXPS4XONESwitchANDiOS

MLB: The Show 20
MLB: The Show 20

Sportowe 17 marca 2020

Piętnasta odsłona rozwijanego przez Sony cyklu symulatorów baseballu. MLB: The Show 20 kładzie duży nacisk na realizm rozgrywki i wierne odwzorowanie faktycznie istniejących zawodników i stadionów z amerykańskiej ligi Major League Baseball.

PS4

MVP Baseball 2005
MVP Baseball 2005

Sportowe 23 lutego 2005

MVP Baseball 2005 to kolejna już odsłona znakomitej serii gier sportowych spod znaku Electronic Arts, traktująca o jednym z najbardziej ukochanych przez Amerykanów (i nie tylko) sporcie.

PCPS2XBOXGCN

Out of the Park Baseball 22
Out of the Park Baseball 22

Sportowe 26 marca 2021

Out of the Park Baseball 22 jest kolejną odsłoną znanej serii gier menadżerskich, w których prowadzimy drużynę baseballową. Produkcja posiada licencje lig MLB i MLBPA. Tytuł został stworzony przez firmę Out of the Park Developments.

PC

MVP Baseball 2004
MVP Baseball 2004

Sportowe 9 marca 2004

Kolejna odsłona gry sportowej traktującej o baseballu. W stosunku do wydania 2003, autorzy poprawili wiele newralgicznych aspektów zabawy, m.in. system kontroli pałkarzy (teraz bardziej realistyczny) oraz mechanizmy odpowiadające za dynamiczną rozgrywkę w polu (po wybiciu piłki).

PCPS2XBOXGCN

Mario Sports Superstars
Mario Sports Superstars

Sportowe 10 marca 2017

Gra sportowa, stworzona przez studio Camelot Co., Ltd. z myślą o konsoli Nintendo 3DS. Gracze mogą sprawdzić się w rozmaitych dyscyplinach: od piłki nożnej i wyścigów konnych, przez tenis, aż po golf oraz baseball. Każda z nich stanowi niejako oddzielną grę, a w roli zawodników występują kultowi Mario i Luigi, którym towarzyszą inni bohaterowie znani z gier z wąsatym hydraulikiem.

3DS

Backyard Baseball 2009
Backyard Baseball 2009

Sportowe 25 marca 2008

Backyard Baseball 2009 jest kolejną odsłoną serii gier o tematyce sportowej, traktującej tytułową dyscyplinę z przymrużeniem oka. W edycji '09 zawarto kilka nowych trybów, jak również poprawiono sterowanie.

PCPS2WiiNDS

Wiffle Ball
Wiffle Ball

Sportowe 20 listopada 2006

Wiffle Ball to gra sportowa, będąca wariacją na temat klasycznego baseballu. Wykorzystuje się w niej lekką, plastikową piłkę i długi kij, wykonany z tego samego tworzywa. Poza tym ogólne zasady tylko nieznacznie różnią się od pierwowzoru.

NDS

MLB 15: The Show
MLB 15: The Show

Sportowe 31 marca 2015

Dziesiąta odsłona popularnej serii gier sportowych o baseballu, odwzorowujących najpopularniejsze i najważniejsze rozgrywki w ramach Major League Baseball. W stosunku do poprzedniej części, MLB 15: The Show oferuje uaktualnione składy i drużyny.

PS4PS3PSV

Backyard Sports: Sandlot Sluggers
Backyard Sports: Sandlot Sluggers

Sportowe 25 maja 2010

Backyard Sports: Sandlot Sluggers to skierowana do młodszych odbiorców gra sportowa. Gracze mają okazję wcielić się w role dzieciaków rozgrywających mecze baseballowe na podwórkowych boiskach. Zabawa nastawiona jest na elementy zręcznościowe okraszona humorystycznymi akcentami. Tytuł wyprodukowany został przez ekipę deweloperską HB Studios.

PCX360WiiNDS

MLB: The Show 19
MLB: The Show 19

Sportowe 26 marca 2019

Czternasta odsłona serii symulatorów baseballu rozwijanej przez firmę Sony Interactive Entertainment. Produkcja posiada realistyczny model rozgrywki, atrakcyjną oprawę graficzną oraz licencję Major League Baseball.

PS4

R.B.I. Baseball 20
R.B.I. Baseball 20

Sportowe 17 marca 2020

R.B.I. Baseball 20 to kolejna odsłona cyklu zręcznościowych gier baseballowych. Produkcja posiada pełną licencję amerykańskiej MLB - mamy do dyspozycji prawdziwe drużyny, składy i zawodników. Za jej stworzenie odpowiada studio Major League Baseball Advanced Media.

PCPS4XONESwitchANDiOS

Major League Baseball 2K12
Major League Baseball 2K12

Sportowe 6 marca 2012

Major League Baseball 2K12 to kolejna odsłona cyklu gier sportowych od 2K, symulujących rozgrywki amerykańskiej ligi baseballowej. Głównymi aspektami produkcji, odróżniającymi ją od poprzednich części są tryb MLB Today Season oraz poprawienie systemów kontrolowania sytuacji na boisku.

PCX360PS3PS2PSPWiiNDS

MLB 14: The Show
MLB 14: The Show

Sportowe 1 kwietnia 2014

MLB 14: The Show to już dziewiąta seria bardzo popularnej wśród miłośników baseballa gry sportowej, tworzonej po raz kolejny przez studio Sony Computer Entertainment San Diego. Twórcy wraz z tą odsłoną oferują nam zmiany w trybach rozgrywki oraz szereg usprawnień wizualnych.

PS4PS3PSV

VR Sports
VR Sports

Sportowe 13 marca 2017

Kompilacja siedmiu minigier zręcznościowych, opracowana przez studio SAT-BOX z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości. Na omawianą produkcję składa się siedem konkurencji: kręgle, Homerun Derby (czyli zabawa w odbijanie piłki baseballowej), piłka nożna (wcielamy się w bramkarza), koszykówka (gdzie staramy się zdobyć jak największą liczbę punktów w ograniczonym czasie), łucznictwo, boks oraz strzelectwo.

PC

MLB: The Show 16
MLB: The Show 16

Sportowe 29 marca 2016

Kolejna odsłona popularnego symulatora bejsbolowego, stworzona podobnie jak wszystkie ostatnie części cyklu przez studio Sony Computer Entertainment San Diego. Główne założenia rozgrywki w MLB: The Show 16 nie odbiegają od rozwiązań, znanych z poprzednich odsłon serii, zaś główną ambicją deweloperów stało się tradycyjnie możliwie jak najwierniejsze odwzorowanie bejsbolowych zmagań.

PS4PS3

Baseball Riot
Baseball Riot

Logiczne 9 grudnia 2015

Zabawna gra logiczno-zręcznościowa, stanowiąca następcę przebojowego Tennis in the Face, autorstwa tego samego studia 10tons. W grze Baseball Riot wcielamy się w postać legendarnego pałkarza Gabe’a Carpaccio, który zakończył sportową karierę na skutek wypadku, a następnie zajął się sprzedażą sprzętu sportowego.

PCPS4XONESwitchANDiOSWPPSV

Out of the Park Baseball 2007
Out of the Park Baseball 2007

Sportowe 23 marca 2007

Out of the Park Baseball 2007 jest kontynuacją serii gier wydawanych przez Sports Interactive, firmę specjalizującą się we wszelkiej maści menadżerach sportowych. Jak sama nazwa wskazuje, wspomniana pozycja pozwala nam pokierować drużyną graczy w baseballa.

PC

The BIGS 2
The BIGS 2

Sportowe 7 lipca 2009

Amerykanie są zakochani w baseballu. The BIGS 2 to kolejna propozycja, dzięki której fani tego sportu mogą poświęcić swój wolny czas bawiąc się przy konsoli w to, co lubią najbardziej - miotanie i łapanie niewielkiej piłeczki.

X360PS3PS2PSPWii

Mario Superstar Baseball
Mario Superstar Baseball

Sportowe 29 sierpnia 2005

Mario Superstar Baseball jest kolejną (po m.in. Mario Power Tennis i Super Mario Strikers) grą sportową z udziałem najsłynniejszego hydraulika w historii elektronicznej rozrywki. Tym razem wąsacz w czerwonej czapce postanowił, niczym legendarny Casey z miasteczka Mudville, sprawdzić się w dyscyplinie, polegającej de facto na odbijaniu twardej piłki za pomocą specjalnego kija i cieszącej się szczególną popularnością w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Wenezueli etc.

GCN

Major League Baseball 2K9
Major League Baseball 2K9

Sportowe 3 marca 2009

Kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii sportowych o baseballu. Tytuł wprowadza wiele pomniejszych usprawnień i ponownie oferuje niezwykle realistyczne podejście do tematu.

PCX360PS3PS2PSPWii

Backyard Baseball 2007
Backyard Baseball 2007

Sportowe 9 czerwca 2006

Backyard Baseball 2007 to gra familijno-sportowa, adresowana przede wszystkim do najmłodszych miłośników baseballu. Jednocześnie jest ona piątą pozycją w serii, lecz jako pierwsza przygotowana została na licencji Major League Baseball (MLB) oraz Major League Baseball Players Association (MLBPA).

PCPS2GBAGCN

High Heat Major League Baseball 2004
High Heat Major League Baseball 2004

Sportowe 20 lutego 2003

Kolejna edycja wirtualnej symulacji, traktującej o zmaganiach w baseball. Grę zadedykowano nie tylko zapalonym entuzjastom tego sportu, ale również kompletnym nowicjuszom.

PCPS2XBOXGBA