Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS5SwitchPS4XONEXSX
Okładka MLB: The Show 24 (XONE)
OkładkaMLB: The Show 24 (XONE)

MLB: The Show 24

19. główna część serii bejsbolowych gier sportowych opartej na licencji amerykańskiej ligi Major League Baseball. MLB: The Show 24 oferuje szereg trybów (np. Storylines z legendami dyscypliny), w których możemy zarówno brać udział w meczach, jak i zająć się zarządzaniem drużyną.

Sportowe | baseball | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran | Game Pass

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MLB: The Show 24 Premiera

19mar2024

PS4 XONE Switch PS5 XSX

MLB: The Show 24 jest dziewiętnastą główną częścią serii gier sportowych poświęconych bejsbolowi, opartych na licencji amerykańskiej ligi Major League Baseball (MLB). Produkcja została opracowana przez czuwający nad rozwojem cyklu zespół San Diego Studio, który działa pod skrzydłami Sony Interactive Entertainment.

Mechanika

Filarem rozgrywki w MLB: The Show 24mecze bejsbolowe, w których możemy wziąć bezpośredni udział. Poza tym gra pozwala nam na zarządzanie zespołem, dbanie o kondycję zawodników oraz ulepszanie ich statystyk. Tytuł można dostosować do indywidualnych preferencji za sprawą szeregu stylów rozgrywki i poziomów trudności.

Dzięki oficjalnej licencji MLB: The Show 24 zawiera prawdziwe drużyny, stadiony oraz nazwiska. Niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, by tworzyć własnych zawodników.

Tryby gry

MLB: The Show 24 pozwala na zabawę w pojedynkę oraz na rozgrywkę wieloosobową (przez Internet lub lokalnie). Dzięki funkcji cross-platform posiadacze wersji na różne platformy mogą bawić się wspólnie. Produkcja oferuje szereg trybów:

  1. w Storylines śledzimy opowieści o legendach bejsbolu, towarzysząc im w momentach, które zaważyły na ich karierach;
  2. w Road to the Show prowadzimy własnego zawodnika, pomagając mu wspinać się po szczeblach bejsbolowej kariery;
  3. Franchise pozwala nam przejąć kontrolę nad całym zespołem i prowadzić go do zwycięstwa przez kolejne sezony;
  4. w March to October stajemy na czele wybranej drużyny i koncentrujemy się na rozegraniu jak najlepszego sezonu;
  5. Diamond Dynasty jest natomiast trybem, w którym gromadzimy karty zawodników i w oparciu o nie tworzymy własny zespół, a następnie wystawiamy go do walki z drużynami innych graczy.

Ostatnia modyfikacja 5 lutego 2024

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe MLB: The Show 24: Odpowiednia dla każdego wieku.

XONE
XSX
PS4
PS5
Switch