Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2024, 16:54

Xbox Game Pass na środkową część marca 2024 z 6 grami, w tym z Control: Ultimate Edition

Poznaliśmy tytuły gier, które w marcu trafią do usługi PC/Xbox Game Pass. Nie brakuje głośnych produkcji, wśród których znalazło się miejsce dla Cotrol od studia Remedy, które powraca do abonamentu w „ostatecznej” wersji, tj. ze wszystkimi dodatkami.

Źródło fot. Remedy Entertainment.
i

Poznaliśmy kolejną porcję gier, które zasilą wkrótce abonament PC/Xbox Game Pass. Do usługi Microsoftu, oprócz debiutującego dzisiaj Warhammera 40,000: Boltguna, do mniej więcej połowy marca trafi jeszcze 6 tytułów.

Największym hitem miesiąca w Game Passie będzie niewątpliwie Diablo 4, które trafi do abonamentu 28 marca. Przed owym RPG akcji Blizzarda subskrybenci zagrają m.in. w Control, które wraca do usługi po tym, jak zniknęło z niej w lutym 2022 roku – w dodatku w rozbudowanej wersji, ze wszystkimi rozszerzeniami.

Ponadto w nowej ofercie Game Passa znalazło się miejsce dla mniej popularnych produkcji, wśród których znajdują się m.in. gry familijne czy debiutujące we wczesnym dostępie Lightyear Frontier.

Xbox Game Pass na marzec 2024 – lista gier

Na koniec warto wspomnieć o grach, które wkrótce opuszczą abonament. 15 marca z usługi Microsoftu znikną:

  1. Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered;
  2. Hardspace: Shipbreaker;
  3. Shredders.

Abonament Xbox Game Pass kupisz tutaj

Abonament PC Game Pass kupisz tutaj

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Marcin Przała

Marcin Przała

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Grami interesuje się od najmłodszych lat, a szczególne miejsce w jego sercu zajmują Call of Duty 4: Modern Warfare i Dragon Age: Początek. Zamiłowanie do elektronicznej rozrywki sprawiło, że tematem jego pracy licencjackiej stało się zjawisko immersji. Dzisiaj przede wszystkim miłośnik soulslike'ów oraz klasycznych RPG-ów. Poza grami lubi literaturę z gatunku dark fantasy, a ponadto od wielu lat z zapartym tchem śledzi rozgrywki angielskiej Premier League, gdzie gra jego ukochany klub – Chelsea.

więcej