Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 listopada 2021, 11:17

Control Ultimate Edition i Dragon Age: Inkwizycja za darmo dla abonentów Amazon Prime Gaming [Aktualizacja]

Abonenci usługi Amazon Prime Gaming mogą odebrać w listopadzie kilka świetnych produkcji. W sumie jest ich aż dziewięć, w tym prawdziwe perełki pokroju Control Ultimate Edition, Dragon Age’a: Inkwizycji czy Rise of the Tomb Raider.

Aktualizacja:

Wymienione w tej wiadomości gry są już możliwe do odebrania. Lista tytułów została zaktualizowana o platformy, do których można je przypisać.

Oryginalna wiadomość:

Kolejny miesiąc przyniesie nowe gry możliwe do odebrania w ramach abonamentu Amazon Prime Gaming. W listopadzie będzie dało się zgarnąć aż dziewięć produkcji, w tym Control Ultimate Edition, Dragon Age’a: Inkwizycję czy Rise of the Tomb Raider. Pełną listę tytułów znajdziecie poniżej. Przypominamy, że dostęp do nich można uzyskać w ramach 30-dniowego darmowego okresu próbnego, o którym pisaliśmy tutaj i tutaj.

Tutaj odbierzecie Control, Dragon Age’a i pozostałe gry

Tutaj aktywujecie darmowy 30-dniowy okres próbny usługi Amazon Prime

Control Ultimate Edition i Dragon Age: Inkwizycja za darmo dla abonentów Amazon Prime Gaming [Aktualizacja] - ilustracja #1

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej