Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 października 2021, 10:08

Amazon Prime w Polsce - jest bardzo tanio. Prime Video i darmowe gry w pakiecie

W końcu do Polski trafiła usługa Amazon Prime. W zestawie Prime Video i darmowe gry, a to wszystko w atrakcyjnych cenach.

Polska dołączyła właśnie do grona kilkudziesięciu krajów, w których oficjalnie dostępna jest usługa Amazon Prime. Oznacza to, że od teraz za miesięczną lub roczną opłatą możecie cieszyć się darmową i szybką dostawą do domu, Paczkomatów lub punktów odbioru bez minimalnej kwoty zakupów. Ponadto w ramach subskrypcji otrzymujecie rozmaite bonusy.

Zobacz ofertę Amazon Prime w Polsce

Pierwszym z nich jest dostęp do serwisu streamingowego Prime Video. Pozwala Wam on na obejrzenie takich seriali, jak The Expanse, Fleabag, Wspaniała pani Maisel czy The Boys. Na platformie znajdziecie również hity sprzed lat, wśród których wyróżnić można serię Mad Men.

W zestawie znajduje się również coś dla graczy. Użytkownicy Amazon Prime otrzymują także dostęp do usługi Prime Gaming. Pozwala ona co miesiąc korzystać z nowych darmowych gier, wśród których aktualnie wyróżnić można takie tytuły, jak Ghostrunner czy Star Wars: Squadrons. Przewidziano również wiele bonusów, które wykorzystać można w innych popularnych produkcjach, a także subskrypcję kanału Twitch.

Więcej o usłudze Amazon Prime Gaming dowiesz się tutaj

Przejdźmy zatem do kwestii kluczowej – ile kosztuje usługa Amazona? Dostęp do niej uzyskać możecie na dwa sposoby. Koszt rocznej subskrypcji Prime to 49 złotych. Możliwy jest również wybór planu miesięcznego, który wiąże się z regularnymi opłatami w wysokości 10,99 zł. Jeśli nie jesteście pewni zakupu, możecie skorzystać z 30-dniowego darmowego okresu próbnego.

Korzystasz już z Prime Video i obawiasz się, że wykupienie Amazon Prime będzie oznaczało podwójną opłatę za tę samą usługę? Na szczęście amerykańska firma pomyślała o takim scenariuszu. Wasza bieżąca subskrypcja zostanie automatycznie anulowana w momencie, gdy wykupicie dostęp do Amazon Prime. Zmiana ta nie jest problemem nawet jeśli do tej pory opłacaliście subskrypcję w euro.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.