Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 października 2021, 20:55

Amazon Prime Gaming w Polsce - wszystko o usłudze

W Polsce oficjalnie wystartował Amazon Prime, a przy okazji również Amazon Prime Gaming. Przygotowaliśmy dla Was zbiór informacji o usłudze. Dowiecie się stąd między innymi, jaka jest cena abonamentu.

Dziś w Polsce oficjalnie wystartowała usługa Amazon Prime, a wraz z nią Amazon Prime Gaming. Dlatego też zdecydowaliśmy się przygotować tutaj porcję informacji na jej temat. Dowiecie się stąd między innymi, co wchodzi w jej zakres oraz ile przyjdzie Wam za nią zapłacić.

Więcej o pozostałych benefitach Amazon Prime dowiesz się tutaj

Ile kosztuje Amazon Prime Gaming?

Amazon Prime Gaming jest częścią usługi Amazon Prime. Można go zakupić w dwóch wariantach rozliczeniowych. Roczna subskrypcja kosztuje zaledwie 49 złotych, natomiast w planie miesięcznym cena wynosi 10,99 zł. Kwota ta obowiązuje każdego użytkownika, niezależnie od tego, czy wcześniej posiadał wykupioną usługę w innym kraju.

Dodatkowo każdemu zainteresowanemu przysługuje 30-dniowy darmowy okres próbny.

Jak zakupić Amazon Prime?

Amazon Prime zakupicie z poziomu witryny Amazon.pl. Link do strony, na której możecie to zrobić, znajdziecie poniżej. Aby wykupić usługę, musicie mieć podpiętą ważną kartę debetową, kredytową, VISA Prepaid lub MasterCard.

Oferta Amazon Prime

By odblokować dostęp do Amazon Prime Gaming, należy natomiast wejść na tę stronę i zalogować się na to samo konto, z poziomu którego aktywowaliście usługę. Wówczas zyskacie dostęp do panelu.

Czym dokładnie jest Amazon Prime Gaming?

Amazon Prime Gaming pozwala uzyskać dostęp do comiesięcznej puli gratisowych gier na PC. Przykładowo w październiku odbierzemy bez dodatkowych opłat takie tytuły jak Ghostrunner, Obcy: Izolacja i Star Wars: Squadrons. Dodatkowo oferuje również bonusy do wybranych produkcji, takich jak Rainbow Six: Siege, League of Legends, New World czy też GTA Online. Są to między innymi skórki dla postaci, wspomagacze lub pakiety waluty.

Oprócz tego abonenci Amazon Prime Gaming mogą bezpłatnie subskrybować jeden dowolny kanał Twitch.

Czy można zrezygnować z usługi?

Z subskrybowania Amazon Prime Gaming można zrezygnować w każdej chwili. Wówczas usługa wygaśnie wraz z ostatnim dniem okresu rozliczeniowego, a opłata za kolejny miesiąc nie zostanie pobrana. Po wygaśnięciu abonamentu nie będziecie mogli dalej pozyskiwać nowej zawartości.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.