Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 stycznia 2021, 20:16

PS Plus w lutym: Control Ultimate Edition, Destruction AllStars i Concrete Genie

Poznaliśmy zawartość kolejnego wydania PS Plus. W lutym do subskrybentów usługi powędrują Concrete Genie, Control Ultimate Edition i Destruction AllStars.

Ogłoszono tytuły, które w lutym trafią do subskrybentów abonamentu PlayStation Plus. W tym miesiącu będą to trzy produkcje. Na PS4 wyląduje pozycja action adventure – Concrete Genie. Posiadacze PS5 otrzymają sieciową grę akcji z samochodami Destruction AllStars. Produkcją, którą można odebrać na konsolach ósmej i dziewiątej generacji, jest natomiast TPS Control Ultimate Edition.

Jednocześnie przypominamy, że nadal można odebrać gry ze styczniowego PS Plus. Są to Shadow of the Tomb Raider, GreedFall i Maneater.

Oferta PS Plus na luty

  1. Concrete Genie (PS4) – od 2 lutego do 1 marca
  2. Control Ultimate Edition (PS4, PS5) – od 2 lutego do 1 marca
  3. Destruction AllStars (PS5) – od 2 lutego do 5 kwietnia

Gry wycofane z PS Plus w lutym

  1. Shadow of the Tomb Raider (PS4, PS5)
  2. GreedFall (PS4, PS5)
  3. Maneater (PS5)

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

  1. Control - poradnik do gry

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.