Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiSwitch
Okładka No More Heroes III (Switch)
OkładkaNo More Heroes III (Switch)

No More Heroes III Switch

No More Heroes 3 to trzecia pełnoprawna odsłona przygód profesjonalnego zabójcy Travisa Touchdowna, który po dziesięciu latach powraca do miasta Santa Destroy, odkrywając, że unosi się nad nim potężna i tajemnicza latająca forteca.

Akcji | TPP | humorystyczne | przygodowe gry akcji | slasher | tytuły ekskluzywne Nintendo | Find Your Next Game

No More Heroes III Premiera Switch

27sierpnia202130dni

Nintendo eShop

27sierpnia2021

producent: Grasshopper Manufacture wydawca: Grasshopper Manufacture

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

No More Heroes III to kolejna odsłona serii szalonych gier akcji, których głównych bohaterem jest płatny zabójca Travis Touchdown. Producentem tytułu jest japońskie studio Grasshopper Manufacture, założone i kierowane przez Goichiego Sudę, znanego w branży pod pseudonimem Suda51. Zespół Goichiego powstały w 1998 roku odpowiada za szereg unikalnych produkcji, które zyskały status niszowych hitów, odznaczających się specyficznym humorem oraz innowacyjnym sposobem przedstawiania akcji i fabuły. Mowa tu o grach takich jak Killer7, Lolipop Chainsaw, Shadows of the Damned, Ranko Tsukigime's Longest Day, Killer is Dead, Let It Die. Cykl No More Heroes narodził się na konsoli Wii i poza dwiema pełnoprawnymi odsłonami doczekał się także wydanego w 2019 roku spin-offa zatytułowanego Travis Strikes Again: No More Heroes, który jest fabularnym łącznikiem pomiędzy drugą a trzecią częścią serii.

W No More Heroes III wcielamy się ponownie w ekscentrycznego profesjonalnego zabójcę o imieniu Travis Touchdown. Bohater po dziesięciu latach powraca do fikcyjnego kalifornijskiego miasta Santa Destroy, które było areną jego przygód w poprzednich tytułach serii. Na miejscu odkrywa, że nad metropolią unosi się ogromna latająca platforma. Travis uzbraja się w swoją specjalną energetyczną broń oraz nowe bojowe gadżety i wyrusza, by odkryć prawdę o dziwnej lewitującej konstrukcji.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.5 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe No More Heroes III: 16+