Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiSwitch
Okładka Travis Strikes Again: No More Heroes (Switch)

Travis Strikes Again: No More Heroes Switch

Kolejna odsłona serii gier akcji opowiadających o przygodach płatnego zabójcy Travisa Touchdowna. Za produkcję Travis Strikes Again: No More Heroes odpowiada studio Grasshopper Manufacture, twórca poprzednich części, a prace nadzorował sam Suda 51.

Akcji | TPP | humorystyczne | kooperacja | przygodowe gry akcji | slasher | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Switch
Okładka Travis Strikes Again: No More Heroes (Switch)

data premiery gry w wersji Switch:

18stycznia2019

18stycznia2019

pudełko PL

18stycznia2019

Nintendo eShop

Travis Strikes Again: No More Heroes na Switch to kolejna odsłona zapoczątkowanej w 2008 roku serii No More Heroes. Za produkcję odpowiada studio Grasshopper Manufacture, znane z poprzednich części cyklu oraz takich gier jak Killer is Dead i Lollipop Chainsaw. Zabawa jest wzorowana na wrestlingu, a głównym bohaterem jest płatny zabójca Travis Touchdown, którego nie trzeba przedstawiać fanom marki. Prace nad projektem nadzorował oczywiście słynny deweloper Suda 51.

Fabuła

Akcja Travis Strikes Again: No More Heroes ma miejsce siedem lat po wydarzeniach ukazanych w No More Heroes 2. Travis znudził się zabijaniem i odizolował się od świata, przenosząc się do lasu na południu Stanów Zjednoczonych, gdzie spędza dnie, bawiąc się grami wideo. W końcu odnajduje go jednak zabójca Badman, którego córka Bad Girl zginęła z rąk Travisa. Podczas spotkania zwaśnionych postaci dochodzi do dziwnego zdarzenia, w którego wyniku obaj zostają przeniesieni do demonicznej konsoli Death Drive MK-II stworzonej przez Dr. Juvenilea. Teraz zabójcy muszą walczyć w grze wideo o tak zwane kule śmierci, gdyż ten, który jako pierwszy zdobędzie ich sześć, będzie mógł wypowiedzieć jedno życzenie.

Mechanika

Travis Strikes Again: No More Heroes jest trójwymiarową grą akcji. Zabawa przeznaczona jest do rozgrywki w singlu i co-opie, w którym dwie osoby mogą wspólnie walczyć z kolejnymi falami wrogów. Rozgrywka polega właśnie na tym – na toczeniu starć. Travis włada bronią białą, szlachtując i okładając przeciwników. Oprócz podstawowych ciosów może też wykorzystywać specjalne umiejętności, jak np. wirowanie czy szybki doskok. Przez większość czasu walczymy z grupkami słabszych postaci; potyczki te przerywane są starciami z mocniejszymi wrogami, wymagającymi od nas większej ostrożności.

Kwestie techniczne

Akcja rozgrywa się w wirtualnym świecie gry wideo. Grafika i muzyka stylizowane są na starsze projekty, co ma swój urok. Rozgrywka przez większość czasu obserwowana jest z kamery umieszczonej nieco nad planszą, ale czasami płynnie przechodzi za plecy postaci.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 8.2 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 179,90 PLN

Gry podobne do Travis Strikes Again: No More Heroes

Klasyfikacja PEGI Travis Strikes Again: No More Heroes

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
No More Heroes: Travis Strikes Again zmierza na Nintendo Switch
No More Heroes: Travis Strikes Again zmierza na Nintendo Switch

wiadomość30 sierpnia 2017

Ekscentryczny Goichi Suda, znany również jako Suda51, wyciągnął w końcu swojego asa z rękawa i po raz pierwszy zaprezentował światu kolejną odsłonę cyklu No More Heroes, która zmierza na konsolę Nintendo Switch.

Nowa gra z serii No More Heroes zawita na Nintendo Switch
Nowa gra z serii No More Heroes zawita na Nintendo Switch

wiadomość13 stycznia 2017

Słynny deweloper Suda 51 poinformował na konferencji Nintendo, że pracuje nad grą z serii No More Heroes na konsolę Switch. Nie zdradził jednak oficjalnego tytułu, daty premiery ani nie pokazał rozgrywki.