Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2017, 20:07

autor: Vergil

No More Heroes: Travis Strikes Again zmierza na Nintendo Switch

Ekscentryczny Goichi Suda, znany również jako Suda51, wyciągnął w końcu swojego asa z rękawa i po raz pierwszy zaprezentował światu kolejną odsłonę cyklu No More Heroes, która zmierza na konsolę Nintendo Switch.

Zgodnie ze styczniową zapowiedzią, na konsolę Nintendo Switch trafi kolejna odsłona serii No More Heroes. Produkcja ochrzczona mianem No More Heroes: Travis Strikes Again doczekała się dynamicznego, efektownego, a zarazem specyficznego zwiastuna (spróbujcie nie parsknąć śmiechem w trakcie seansu), który czeka na Was poniżej.

Pomimo że światła dziennego nie ujrzały jeszcze żadne fragmenty rozgrywki, śmiało można założyć, że ekscentryczny Goichi Suda (czyli Suda51) oraz ekipa Grasshopper Manufacture postawią na sprawdzone rozwiązania. Gracze, którzy sięgną po No More Heroes: Travis Strikes Again, po raz kolejny wcielą się więc w płatnego zabójcę Travisa Touchdowna, dumnie dzierżącego w rękach energetyczne ostrze wyglądające niczym miecze świetlne z Gwiezdnych wojen. Na ten moment nie wiadomo niestety zbyt wiele na temat mechaniki rozgrywki, aczkolwiek można założyć, że deweloperzy postawią na sprawdzone rozwiązania i doprawią je szczyptą zupełnie nowych – wszak głównym źródłem inspiracji był dla nich… wrestling.

Niestety, data premiery omawianej pozycji pozostaje tajemnicą – fani twórczości Sudy51 muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Fani serii No More Heroes, którzy do tej pory nie zaopatrzyli się w Nintendo Switch, będą musieli przygotować się na zakup tej konsoli – aktualnie nic nie wskazuje na to, by najnowsza odsłona cyklu miała zadebiutować na innych platformach. - No More Heroes: Travis Strikes Again zmierza na Nintendo Switch - wiadomość - 2017-08-31
Fani serii No More Heroes, którzy do tej pory nie zaopatrzyli się w Nintendo Switch, będą musieli przygotować się na zakup tej konsoli – aktualnie nic nie wskazuje na to, by najnowsza odsłona cyklu miała zadebiutować na innych platformach.