Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2017, 18:46

autor: Vergil

Tom Clancy's The Division doczeka się kolejnej darmowej aktualizacji

Firma Ubisoft zapowiedziała kolejną darmową aktualizację do Tom Clancy’s The Division. Łatka o nazwie Resistance, oznaczona numerem 1.8, będzie największą z dotychczasowych – wprowadzi bowiem nie tylko nową lokację, ale i dwa pachnące świeżością tryby gry.

Francuski Ubisoft dwoi się i troi, byle tylko utrzymać zainteresowanie grą Tom Clancy’s The Division na możliwie najwyższym poziomie. Wydawca zapowiedział nową łatkę – aktualizacja oznaczona numerem 1.8 wprowadza szereg nowych elementów, które przedstawiono graczom na krótkim, lecz treściwym zwiastunie. Jednocześnie na jutro zapowiedziano pełną prezentację nowości przygotowanych przez deweloperów, zatem chętni na ich sprawdzenie powinni trzymać rękę na pulsie – oficjalne konkrety zostaną udostępnione o 17:00 czasu polskiego, na łamach UbiBlogu.

Omówienie nowej zawartości warto zacząć od tego, że mapa świata zostanie poszerzona o nową lokację, czyli West Side Pier. Ponadto autorzy pochylili się nad listą trybów gry i wywnioskowali, że przydałoby się ją rozbudować. Owocem ich wysiłków są dwa nowe warianty rozgrywki – przeznaczony do zmagań PvE Resistance pozwoli maksymalnie czwórce agentów na odpieranie kolejnych fal przeciwników, z kolei Skirmish, to drużynowa walka na śmierć i życie, w której dwa czteroosobowe zespoły starają się zaliczyć jak największą liczbę zabójstw, nim licznik czasu spadnie do zera. Autorzy chwalą się również sporą ilością mniejszych lub większych poprawek, które obejmują zarówno zawartość dodatku Underground, jak i lepszy balans wyposażenia zdobywanego przez agentów.

Nie zanosi się na to, by firma Ubisoft miała prędko zakończyć wsparcie dla Tom Clancy’s The Division. Fani mogą zatem czuć się usatysfakcjonowani. - Tom Clancy's The Division doczeka się kolejnej darmowej aktualizacji - wiadomość - 2017-08-31
Nie zanosi się na to, by firma Ubisoft miała prędko zakończyć wsparcie dla Tom Clancy’s The Division. Fani mogą zatem czuć się usatysfakcjonowani.