Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2017, 13:25

autor: Ender

Aktualizacja 1.8 do gry Tom Clancy's The Division w przyszłym tygodniu

Gra Tom Clancy's The Division w przyszłym tygodniu otrzyma nową aktualizację, oznaczoną numerem 1.8. Ta największa w historii gry i wyczekiwana łatka wprowadza nowe tryby zabawy, a także zmienia już istniejące w odpowiedzi na oczekiwania fanów.

W nadchodzącym tygodniu gra Tom Clancy's The Division otrzyma nową darmową i największą w historii aktualizację, która oznaczona została numerem 1.8. Taką informację przekazali deweloperzy na oficjalnej stronie tytułu. Dokładną datę opublikowania łatki poznamy w poniedziałek. Wprowadza ona nowe tryby zabawy PvE oraz PvP, a także poprawki do już istniejących wariantów zabawy, które wyczekiwane są przez fanów.

Przyjrzymy się w skrócie nadchodzącym nowościom, które po raz pierwszy zapowiedziane zostały w sierpniu. Pierwszą z nich jest nowy tryb PvE o nazwie Resistance, w którym drużyna graczy buduje fortyfikacje oraz odpiera kolejne fale przeciwników, wyposażonych w pełną paletę gadżetów i ekwipunku oferowanego przez grę. Skirmish to z kolei nowy tryb PvP, w którym naprzeciw siebie stają dwa czteroosobowe zespoły. Według twórców, kładzie on nacisk na walkę w zwarciu oraz przy użyciu broni palnej. Mapa świata zostanie rozszerzona o kolejną lokalizację, a więc tzw. zachodnią przystań, znajdującą się na lewym brzegu wyspy Manhattan. Poza tym, na graczy czekają nowe modele egzotycznej broni, a także liczne wyczekiwane poprawki, które obejmują zarówno zawartość dodatku Underground, jak i lepszy balans wyposażenia zdobywanego przez agentów. Szczegółowa lista zmian znajduje się na stronie dewelopera.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Tom Clancy's The Division - jest nieźle, ale co dalej?
  3. Tom Clancy's The Division rok po premierze – Ubisoftu ratowanie przebojowej strzelanki