Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2017, 10:51

autor: Góral

10 minut rozgrywki z Warhammer: Vermintide 2

Jeżeli czekacie na grę Warhammer: Vermintide 2, kontynuację wydanego w 2015 roku Warhammer: The End Times - Vermintide, to mamy dla Was 10 minut rozgrywki z przedpremierowej wersji.

10 minut rozgrywki z Warhammer: Vermintide 2 - ilustracja #1
Warhammer: Vermintide 2 w skrócie:
  • pierwszoosobowa gra akcji;
  • pracuje nad nią studio Fatshark;
  • premiera odbędzie się w pierwszym kwartale 2018 roku;
  • gra ukaże się na PC-tach.

Redakcja serwisu DSOGaming otrzymała dostęp do wersji preview gry Warhammer: Vermintide 2 i nie omieszkała skorzystać z okazji, nagrywając ponad 10-minutowy materiał wideo. Co prawda nie jest to pierwszy raz, gdy możemy obejrzeć rozgrywkę z tej produkcji, gdyż już w październiku deweloperzy się nią pochwalili, ale soczystego gameplayu nigdy za wiele. Główną atrakcją nadchodzącego tytułu ma być walka, więc to ją oglądamy przez większą część materiału, przy okazji zapoznając się z niewielkim obozowiskiem znajdującym się w pobliżu wioski Ussingen oraz nią samą.

Co do samej produkcji, redaktor DSOGaming stwierdził, że gra się w nią dobrze, aczkolwiek deweloper powinien poprawić projekty poziomów, a przynajmniej tego udostępnionego we wczesnej wersji, gdyż w połączeniu z brakiem minimapy można się łatwo zgubić. Wersja preview pozbawiona jest wielu opcji – brakuje drzewka rozwoju, wszystkich klas czy też możliwości zmiany ustawień graficznych. Nie oddaje więc w pełni wszystkiego, ale walka wypada na plus, a w tym przypadku to chyba najważniejsze.

Premiera Warhammer: Vermintide 2 została zaplanowana na pierwszy kwartał 2018 roku. Produkcja ukaże się na komputerach osobistych, ale bardzo możliwe, że w późniejszym czasie pojawi się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.