Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2017, 09:55

autor: Adrian Werner

Warhammer: Vermintide 2 - pierwszy gameplay oraz nowe informacje

Studio Fatshark ujawniło nowe informacje na temat kooperacyjnej gry akcji Warhammer: Vermintide 2. Twórcy udostępnili również świeży zwiastun oraz zapis rozgrywki.

Gra ukaże się na początku przyszłego roku. - Warhammer: Vermintide 2 - pierwszy gameplay oraz nowe informacje - wiadomość - 2017-10-19
Gra ukaże się na początku przyszłego roku.

Aktualizacja: autorzy zabrali głos w sprawie umieszczania w grach wideo skrzynek z zawartością, za które, o ile nie jesteśmy przygotowani na godziny mozolnego zbierania wirtualnej waluty, musimy zapłacić prawdziwymi pieniędzmi.

Twórcy kategorycznie stwierdzili, że w Warhammer: Vermintide 2 nie pojawia się skrzynki. Deweloperzy uważają bowiem, że zdobywanie przedmiotów w grze powinno być nagrodą za rozgrywkę, a nie za wydawanie prawdziwych pieniędzy.

Pod koniec września studio Fatshark zapowiedziało Warhammer: Vermintide 2, czyli kontynuację popularnej kooperacyjnej gry akcji z 2015 roku. Wtedy deweloper poskąpił jednak informacji na temat projektu i udostępnił tylko niewiele mówiący zwiastun. Dopiero wczoraj wieczorem twórcy zdecydowali się wreszcie podzielić z fanami konkretami. Podczas trwającego ponad godzinę streama pokazali również fragmenty rozgrywki oraz pierwszy zwiastun.

W Warhammer: Vermintide 2 czwórka graczy połączy siły przeciwko kierowanym przez sztuczną inteligencję hordom skavenów oraz sługusów chaosu. Akcja toczyć się będzie w mieście Helmgart oraz jego okolicach. Produkcja zaoferuje pięć grywalnych postaci i każda z nich posiadać ma trzy ścieżki kariery do wyboru, oferujące odmienne drzewka rozwoju, w ramach których będziemy odblokowywać dostęp do nowych zdolności oraz coraz lepszego sprzętu.

WARHAMMER: VERMINTIDE 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Fatshark
  2. Wydawca: Fatshark
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: początek 2018 r.

Zabawę urozmaici dynamiczny system tzw. heroicznych dokonań, oferujących dodatkowe zadania, w dużym stopniu zmieniające sytuację na mapie poprzez wpływanie na takie elementy jak skład wrogich sił, cele misji, dostępny ekwipunek czy elementy otoczenia.

W grze znajdziemy ponad dwadzieścia typów wrogów i więcej niż pięćdziesiąt rodzajów uzbrojenia. Warhammer: Vermintide 2 zaoferuje również dedykowane serwery oraz wsparcie dla modów poprzez Steam Workshop.

Przypomnijmy, że na razie autorzy potwierdzili jedynie pecetową wersję Warhammer: Vermintide 2, choć spodziewamy się, że zapowiedź wydań na Xboksa One i PlayStation 4 jest tylko kwestią czasu. Premiera gry ma nastąpić w pierwszym kwartale przyszłego roku.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.