Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2018, 19:18

autor: "Vergil"

Dołącz do pecetowych beta-testów Warhammer: Vermintide 2

Jeśli nie możecie się doczekać premiery gry Warhammer: Vermintide 2, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Ekipa Fatshark poinformowała bowiem, że do końca najbliższego weekendu wersję beta omawianej produkcji będą mogli sprawdzić wszyscy chętni.

W chwili, w której są pisane te słowa, ekipa Fatshark z całą pewnością ma ręce pełne roboty – wszak pecetowa premiera Warhammer: Vermintide 2 ma nastąpić za dwa tygodnie. Niemniej, zespół postanowił pozwolić wszystkim chętnym na sprawdzenie wersji beta swojego najnowszego dzieła (którą od jakiegoś czasu ogrywają już uczestnicy poprzednich testów i osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe); by dołączyć do beta-testów, wystarczy zapisać się do nich na oficjalnej stronie internetowej gry.

W ostatnich latach ubywa nawiedzonych miejsc, wobec czego Pogromcy Duchów muszą sobie dorabiać po godzinach… - Dołącz do pecetowych beta-testów Warhammer: Vermintide 2 - wiadomość - 2018-02-22
W ostatnich latach ubywa nawiedzonych miejsc, wobec czego Pogromcy Duchów muszą sobie dorabiać po godzinach…

Wersja beta gry Warhammer: Vermintide 2 to przede wszystkim trzy poziomy, pięć grywalnych postaci oraz trzy ścieżki kariery dla każdej z nich (które odblokujemy w miarę postępów w przygodzie). To również doskonały sposób na to, by ostatecznie się przekonać, czy druga odsłona popularnego cyklu ruszy na naszym komputerze (a przede wszystkim – w jakich detalach).

Warto odnotować, że autorzy twierdzą, iż zainteresowanie niniejszą betą przeszło ich najśmielsze oczekiwania; niemniej, kluczy i tak powinno wystarczyć dla każdego. Poniżej znajdziecie zwiastun przygotowanych przez nich atrakcji, z kolei na Steamie można składać zamówienia przedpremierowe na ową produkcję.

Warhammer: Vermintide 2 zadebiutuje na komputerach osobistych (w polskiej kinowej wersji językowej) 8 marca. Jeszcze w tym roku gra powinna pojawić się także na PlayStation 4 i Xboksie One.