Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2018, 09:50

autor: Adrian Werner

Warhammer Vermintide 2 - premiera na PC nastąpi 8 marca

Zespół Fatshark poinformował, że pecetowa wersja Warhammer: Vermintide 2 trafi do sprzedaży 8 marca. Premierę poprzedzą beta-testy dla osób z pre-orderami.

Tydzień przed premierą ruszy beta dla osób z pre-orderami. - Warhammer Vermintide 2 - premiera na PC nastąpi 8 marca - wiadomość - 2018-02-16
Tydzień przed premierą ruszy beta dla osób z pre-orderami.

AKTUALIZACJA: w serwisie Steam ruszyły już zamknięte testy. Mogą w nich wziąć udział uczestnicy poprzednich testów oraz osoby z pre-orderami. Warto pamiętać, że wypracowane w tej becie postępy nie zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

WARHAMMER: VERMINTIDE 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Fatshark
  2. Wydawca: Fatshark
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery na PC: 8 marca 2018 r.

Poznaliśmy wreszcie datę premiery kooperacyjnej gry akcji Warhammer: Vermintide 2. Studio Fatshark ogłosiło, że produkcja zadebiutuje na pecetach 8 marca tego roku. W planach są również wydania na Xboksa One i PlayStation 4, ale te ukażą się w późniejszym terminie. Na razie nie wiemy, o ile dłużej na swoje wersje będą musieli poczekać gracze konsolowi.

Przy okazji ujawnienia daty premiery zespół Fatshark udostępnił również nowy materiał video. Filmik pokazuje fragmenty rozgrywki z misji, w której drużyna graczy przebija się przez las pełny sługusów Chaosu oraz innych potworów.

Choć na premierę pełnej wersji będziemy musieli poczekać do 8 marca, gracze pecetowi otrzymają okazję do zagrania w Warhammer: Vermintide 2 już za niecałe dwa tygodnie. 22 lutego ruszy druga zamknięta beta, a 28 lutego rozpoczną się testy, do których dostęp otrzymają wszystkie osoby z pre-orderami. W przypadku tej ostatniej bety postępy w rozgrywce zostaną przeniesione do pełnej wersji, o ile tylko twórcy nie znajdą jakichś poważnych błędów, które by to uniemożliwiały.

Z innych ciekawych informacji ujawnionych w ostatnich tygodniach należy również wspomnieć, że muzykę do gry skomponował Jesper Kyd, czyli artysta, który odpowiadał za soundtrack pierwszej części serii, jak również ścieżki dźwiękowe Assassin's Creed II i czterech pierwszych odsłon cyklu Hitman.

Warto na koniec przypomnieć, że studio Fatshark zamierza stawić czoła współczesnym trendom i obiecało, że w grze nie pojawią się żadne lootboksy. Deweloperzy swoją decyzję tłumaczą przekonaniem, że cenne przedmioty w grze powinny być przyznawane za osiągnięcia w trakcie rozgrywki, a nie być nagrodą za wydawanie prawdziwych pieniędzy.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.