Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2016, 11:36

autor: Góral

Tom Clancy's The Division - kolejne nagranie z rozgrywką

Doczekaliśmy się kolejnego fragmentu rozgrywki z zaplanowanej na marzec gry Tom Clancy's The Division. Tym razem możemy obejrzeć kilka minut zabawy z PC-tową wersją wyczekiwanego tytułu.

W sieci pojawiło się kolejne nagranie (dzięki, Reddit) z wyczekiwanej gry Tom Clancy's The Division, na którym zaprezentowano kilka minut rozgrywki i buszowanie po ekwipunku w PC-towej wersji tytułu. Niestety nie wiemy na jakich ustawieniach materiał został zrealizowany, ale jak zauważyły osoby komentujące wątek, najpewniej mowa o wysokiej szczegółowości grafiki. Beta gry ponoć jednak nie umożliwia włączenia wszystkich bajerów, a niektóre elementy są niższej jakości, by obniżyć wagę pliku (swoją drogą i tak niemałą, bo około 26 GB), niewykluczone więc, że finalnie otrzymamy ładniejszy tytuł. Tak czy siak, jak obecny build prezentuje się w rzeczywistości, przekonamy się za kilka dni. W przypadku użytkowników konsoli Xbox One beta rozpocznie się 28 stycznia, a dzień później dostęp do niej otrzymają posiadacze PlayStation 4 i komputerów PC. W przypadku ostatniej z wymienionych wersji należy zatroszczyć się o sprzęt spełniający ujawnione ostatnio wymagania. Pamiętajcie jednak, że gwarantowany dostęp do zabawy mają tylko osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na produkcję.

Tom Clancy's The Division - kolejne nagranie z rozgrywką - ilustracja #1
Tom Clancy's The Division w skrócie:
  • Gra akcji TPP z elementami RPG i MMO
  • Akcja rozgrywać ma się w Nowym Jorku, w którym terroryści doprowadzili do pandemii
  • Premiera produkcji odbędzie się 8 marca na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC

Premiera pełnej wersji Tom Clancy's The Division odbędzie się 8 marca bieżącego roku. Gra opowiadać ma o przygodach agentów tytułowej jednostki. Muszą oni uporać się z problemami wywołanymi przez terrorystów, którzy przy pomocy śmiertelnego wirusa doprowadzili Nowy Jork do prawdziwej ruiny.

Produkcja tworzona przez ekipę Massive Entertainment będzie połączeniem trzecioosobowej strzelanki, gry RPG i MMO. Gracze stworzą postać (maksymalnie będziemy mogli posiadać na jednym koncie czterech bohaterów), którą następnie mają rozwijać w trakcie rozgrywki, wykonując rozmaite zadania.

Na starcie otrzymamy jedną, ale za to rozbudowaną dzielnicę Nowego Jorku – Manhattan. Niewykluczone jednak, że kolejne fragmenty miasta ukażą się po premierze produkcji, w ramach darmowych, albo płatnych dodatków.