Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 stycznia 2016

Zapowiedziano The Final Station – survivalową grę akcji o podróżowaniu pociągiem przez świat zniszczony epidemią zombie

Adrian Werner, 17 stycznia 2016, 16:33

Firma tinyBuild zapowiedziała projekt The Final Station. Będzie to survivalowa gra akcji wzbogacona elementami strategicznymi, w której za pomocą pociągu będziemy podróżowali przez świat zniszczony epidemią zombie.

Tom Clancy’s The Division wystartuje tylko z Manhattanem jako miejscem akcji

Adrian Werner, 17 stycznia 2016, 14:20

Twórcy Tom Clancy’s The Division poinformowali, że teren dostępny w grze ograniczony zostanie do Manhattanu. Widoczne w pierwszych zwiastunach inne rejony Nowego Jorku najprawdopodobniej pojawią się dopiero w dodatkach DLC.

Star Trek Timelines – premiera obiecującej strategii w realiach kultowej marki sci-fi

Adrian Werner, 17 stycznia 2016, 12:17

Do dystrybucji w App Store i Google Play trafiła strategia kosmiczna Star Trek Timelines, która pozwala zgromadzić załogę złożoną z bohaterów wszystkich kinowych i telewizyjnych odsłon marki.

Nowe procesory pecetowe wymuszą posiadanie systemu Windows 10

Adrian Werner, 17 stycznia 2016, 11:05

Korporacja Microsoft poinformowała, że przyszłe generacje procesorów od firm Intel, AMD i Qualcomm będą w pełni wspierane tylko przez Windows 10. Użytkownicy Windows 7 i 8.1 zostaną w ten sposób zmuszeni do aktualizacji do najnowszej wersji systemu.

Poznajcie człowieka, który próbuje ukończyć wszystkie gry dostępne na Steamie

Jakub Mirowski, 17 stycznia 2016, 11:01

Od 2012 roku pewien Norweg próbuje ukończyć każdą z gier dla pojedynczego gracza dostępnych przez platformę Steam. Swoje osiągnięcia dokumentuje i publikuje w serwisie internetowym Reddit.

Diablo III - ruszył piąty sezon

Jakub Mirowski, 17 stycznia 2016, 10:00

Rozpoczął się piąty sezon rozgrywek sezonowych w Diablo III. Potrwa on około trzy miesiące i wprowadza sporo zmian do znanej dotychczas formuły: znikną m.in. unikatowe przedmioty legendarne, pojawi się za to możliwość odrodzenia sezonowego.

Naval Action, symulator nowożytnej żeglugi, trafi do wczesnego dostępu 21 stycznia

Jakub Mirowski, 17 stycznia 2016, 08:36

Gra Naval Action ukraińskiego studia Game-Labs ma trafić do usługi wczesnego dostępu na platformie Steam w najbliższy czwartek. Jej start w Early Access poprzedził długi okres testowy.