Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2015, 14:14

autor: Góral

Tom Clancy's The Division - na jednym koncie stworzymy cztery postacie

Deweloperzy gry Tom Clancy's The Division zdradzili kilka nowych informacji związanych z wyczekiwaną produkcją. Ujawniono m.in., że na jednym koncie stworzymy maksymalnie cztery postacie, pomiędzy którymi będziemy się przełączać w menu głównym.

Firma Ubisoft opublikowała nowe nagranie związane z nadchodzącą grą Tom Clancy's The Division, na którym deweloperzy produkcji odpowiedzieli na kilka pytań fanów. Najważniejszą informacją jest chyba fakt, że tytuł umożliwi stworzenie na jednym koncie maksymalnie czterech postaci, pomiędzy którymi będziemy przełączać się wedle uznania w menu głównym. Dzięki temu systemowi możliwe ma być np. wykreowanie nowego bohatera, którym pomożemy koledze w początkowej fazie rozgrywki. Wyjaśniono także działanie umiejętności. Ze specjalnego menu wybierzemy dwie z nich i przypiszemy je pod przyciski na padzie, jednak w dowolnej chwili będziemy mogli zmienić je na inne skille, znowu odwiedzając menu, co nie jest zbytnio rekomendowane w trakcie walki.

Tom Clancy's The Division - na jednym koncie stworzymy 4 postacie - ilustracja #1
Tom Clancy's The Division w skrócie:
  • Gatunek: strzelanka RPG z elementami MMO
  • Deweloper: Ubisoft Massive
  • Wydawca: Ubisoft
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Data premiery: 8 marca 2016 roku

Oprócz tego poruszono także kwestię modyfikacji broni. Dostępne będą kosmetyczne zmiany w postaci różnych malowań, ale nie zabraknie także rozmaitych ulepszeń, wpływających nie tylko na wygląd danego narzędzia mordu, ale także na jego właściwości – wymienimy chociażby magazynek czy też lufę.

Tom Clancy's The Division ukaże się 8 marca 2016 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. Natomiast poniżej obejrzycie materiał wideo przygotowany przez ekipę tvgry,pl, która miała okazję sprawdzić projekt w akcji podczas niedawnych targów Warsaw Games Week.

Tom Clancy's The Division - na jednym koncie stworzymy 4 postacie - ilustracja #3

Tom Clancy's The Division to strzelanka RPG z elementami MMO tworzona przez ekipę Ubisoft Massive (Massive Entertainment). Produkcja została zapowiedziana podczas targów E3 w 2013 roku i pierwotnie miała zadebiutować na rynku w drugiej połowie 2014 roku, jednak premiera została przesunięta najpierw na 2015 rok, a następnie na marzec 2016 roku. W grze trafimy do Nowego Jorku, w którym wybuchła pandemia. Na miejsce zostają wysłani członkowie tajnej agencji, których zadaniem jest opanowanie sytuacji.