Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2016, 11:45

autor: Meehow

The Division z możliwością wcześniejszego pobrania plików bety

Jak poinformowała firma Ubisoft, pliki potrzebne do rozgrywki w beta-testach gry Tom Clancy’s The Division będzie można pobrać odpowiednio wcześniej w ramach tzw. pre-loadu.

Pliki bety The Division pobierzemy dwa dni przed jej startem. - The Division z możliwością wcześniejszego pobrania plików bety - wiadomość - 2016-01-22
Pliki bety The Division pobierzemy dwa dni przed jej startem.

Jak wynika z informacji udzielonych przez firmę Ubisoft (i wygrzebanych przez serwis Destructoid), pliki potrzebne do rozpoczęcia rozgrywki w zamkniętej becie gry Tom Clancy’s The Division będzie można zacząć pobierać 48 godzin przed jej startem, a więc maksymalnie z dwudniowym wyprzedzeniem. Aby zdobyć dostęp do beta-testów, należy złożyć przedpremierowe zamówienie na rzeczoną produkcję bądź spróbować szczęścia w loterii i zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej omawianego tytułu. Użytkownicy konsoli Xbox One będą mogli wypróbować The Division między 28 a 31 stycznia, z kolei posiadacze komputerów osobistych oraz konsoli PlayStation 4 rozpoczną testowanie dzień później (choć niestety nie wiąże się to z przesunięciem dnia zakończenia bety). Waga pobieranych plików na pecetach wynosi nieco ponad 26 gigabajtów.

The Division zadebiutuje 8 marca na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W tej chwili znane są jedynie nieoficjalne wymagania sprzętowe gry, a także lista opcji graficznych, z którymi polecamy zapoznać się posiadaczom blaszaków. Warto też rzucić okiem na krótkometrażowy film aktorski, którym Ubisoft promuje The Division.