Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 stycznia 2016, 10:05

autor: Góral

Tom Clancy's The Division promowane filmem krótkometrażowym Agent Origins

Tom Clancy's The Division, nadchodząca gra studia Massive Entertainment, doczekała się filmu krótkometrażowego Agent Origins, opowiadającego historię czterech agentów Division.

Akcja Tom Clancy's The Division rozgrywać ma się w Nowym Jorku – na początku tylko na Manhattanie. - Tom Clancy's The Division promowane filmem krótkometrażowym Agent Origins  - wiadomość - 2016-01-20
Akcja Tom Clancy's The Division rozgrywać ma się w Nowym Jorku – na początku tylko na Manhattanie.

Firma Ubisoft wypuściła krótkometrażowy film Agent Origins, promujący nadchodzącą grę Tom Clancy's The Division. Obraz powstał przy współpracy firm Corridor Digital oraz RocketJump i przedstawia historię czterech agentów Division. Dodatkowo wydawca związał się umową z Amazonem, przez co film dostępny jest w całości, wraz z kilkoma minutami dodatkowych scen, w usłudze Amazon Prime. My musimy zadowolić się poniższą wersją, która została podzielona na cztery odcinki – Escape, Ashes, Conspiracies oraz Pursuit. Tak czy siak, warto obejrzeć, jeżeli chcecie w pełni poznać świat Tom Clancy's The Division.

Tom Clancy's The Division promowane filmem krótkometrażowym Agent Origins  - ilustracja #6

Za Tom Clancy's The Division odpowiada szwedzkie studio Massive Entertainment. Firma została założona w 1997 roku, a od 2008 roku należy do koncernu Ubisoft. Deweloper najbardziej znany jest z cyklu Ground Control i gry World in Conflict.

Wyczekiwana produkcja ze stajni Ubisoft ukaże się 8 marca na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC. Wcześniej jednak - 28 stycznia w przypadku wersji na sprzęt Microsoftu i 29 na pozostałych urządzeniach - będziemy mogli wziąć udział w beta testach tytułu. Gwarantowany dostęp do zabawy mają osoby, które złożą pre-ordery na grę.

Dziennikarze z całego świata mieli w ostatnim czasie okazję pobawić się Tom Clancy's The Division, dzięki czemu w sieci pojawiła się spora liczba nagrań z rozgrywką, a także lista opcji graficznych. Z ostatnich informacji warto także przypomnieć, że gra wystartuje tylko z Manhattanem i zabraknie w niej systemu handlowania z innymi osobami.