Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 sierpnia 2020, 17:35

Games with Gold na wrzesień 2020 – m.in. The Division i de Blob 2

Poznaliśmy listę tytułów, które we wrześniu otrzymają abonenci Xbox Live Gold w ramach usługi Games with Gold. Mowa między innymi o takich produkcjach jak Tom Clancy’s The Division oraz Armed & Dangerous.

Wakacje się kończą, zatem czas najwyższy, by firma Microsoft ujawniła, jakie produkcje abonenci Xbox Live Gold pobiorą we wrześniu w ramach usługi Games with Gold. Tym razem na posiadaczy Xboksa One będą czekać gry Tom Clancy’s The Division oraz The Book of Unwritten Tales 2; ponadto gracze bawiący się na Xboksie 360 (ale też osoby korzystające z Xboksa One, dzięki jego kompatybilności wstecznej) ograją de Blob 2: The Underground oraz Armed & Dangerous. Poniżej dowiecie się, w jakich terminach będą dostępne poszczególne pozycje.

Games with Gold we wrześniu

  1. Tom Clancy’s The Division – od 1 do 30 września na Xboksie One
  2. The Book of Unwritten Tales 2 – od 16 września do 15 października na Xboksie One
  3. de Blob 2: The Underground – od 1 do 15 września na Xboksie 360 i Xboksie One
  4. Armed & Dangerous – od 16 do 30 września na Xboksie 360 i Xboksie One
Games with Gold na wrzesień 2020 – m.in. The Division i de Blob 2 - ilustracja #1
Tom Clancy’s The Division to najnowsza z produkcji udostępnionych we wrześniu abonentom Xbox Live Gold.

Gry na Xboksa One

Gry na Xboksa 360 i Xboksa One

  1. Games with Gold – oficjalna strona internetowa

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy długie lata. Poza tym studiował kulturoznawstwo na AGH, gdzie lwią część prac zaliczeniowych również poświęcił grom wideo. Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku była jego oczkiem w głowie, przez lata był obecny również w newsroomie, a także pojawił się w dziale publicystyki. Niemniej ostatecznie skoncentrował się na Encyklopedii, gdzie nie tylko pracuje jako autor, lecz zajmuje się również technicznym zapleczem. Ponadto prowadzi własny sklep z grami wideo oraz gadżetami growymi i filmowymi, biega (jego największym osiągnięciem są maratony, jednak ma ochotę porwać się na dystans ultra), uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej