Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 sierpnia 2020, 17:05

autor: AlexB

Hitman od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś od godziny 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo Hitmana z 2016 roku oraz zestaw RPG-ów Shadowrun Collection. Gry będą dostępne bezpłatnie do 3 września.

[Aktualizacja] Hitman i Shadowrun Collection można już zdobyć za darmo w Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Into the Breach.

Jak co czwartek posiadacze kont na platformie Epic Games Store mogą rozgrzewać swoje łącza. Tradycyjnie o godzinie 17:00 zostaną na niej udostępnione za darmo kolejne gry. Tym razem będzie to Hitman z 2016 roku oraz zestaw Shadowrun Collection. Zanim jednak pojawi się opcja bezpłatnego dodania tych pozycji do konta w Epic Games Store, wciąż można zgarnąć egzemplarze Enter the Gungeon oraz polskiego God's Trigger.

Hitman od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
Skusicie się na darmowego Hitmana?

Hitman z 2016 roku stanowi szóstą pełnoprawną odsłonę kultowego cyklu gier akcji TPP od duńskiego studia IO Interactive o przygodach płatnego zabójcy o kryptonimie Agent 47. Wzbudziła ona drobne kontrowersje, głównie ze względu na model dystrybucji. Otóż tytuł wychodził w formie epizodów. Na szczęście na platformie Epic Games Store rozdawana będzie edycja kompletna, w skład której wchodzą wszystkie odcinki.

  1. Hitman na platformie Epic Games Store

Z kolei Shadowrun Collection to składanka trzech klasycznych gier RPG od studia Harebrained Schemes - Shadowrun Returns, Shadowrun Dragonfall - Director's Cut oraz Shadowrun Hong Kong - Extended Edition. Są one oparte na licencji popularnego papierowego systemu, który przedstawia wizję cyberpunkowego świata połączonego z elementami fantasy. Wszystkie zostały ciepło przyjęte zarówno przez graczy, jak i media branżowe.

  1. Shadowrun Collection na platformie Epic Games Store

Hitman oraz Shadowrun Collection będą dostępne za darmo w Epic Games Store do 3 września. Gdy tylko pojawi się informacja, jakie kolejne produkcje zostaną oddane w ręce graczy w ramach darmowego rozdawnictwa na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fortnite oraz cyklu Unreal, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. Hitman – poradnik do gry
  3. Shadowrun Returns – poradnik do gry
  4. Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut – poradnik do gry
  5. Shadowrun: Hong Kong – poradnik do gry