Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 sierpnia 2020, 17:05

autor: AlexB

Enter the Gungeon i God's Trigger od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dziś do 27 sierpnia na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo dwie kolejne gry - Enter the Gungeon oraz God's Trigger. Promocja wystartuje o godzinie 17:00 czasu polskiego.

[Aktualizacja] Enter The Gungeon i God's Trigger można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Hitman oraz kolekcja Shadowrun.

Gotowi na kolejne powiększenie swojej kolekcji gier w Epic Games Store? Dziś równo od godziny 17:00 czasu polskiego na tej platformie cyfrowej dystrybucji będzie można zdobyć za darmo dwie nowe produkcje - Enter the Gungeon (które notabene było już rozdawane rok temu) oraz God's Trigger. Do tego czasu wciąż można przypisać do swojego konta tytuły udostępnione w ubiegłym tygodniu, czyli niezwykle trudny tytuł akcji z elementami RPG Remnant: From the Ashes oraz Kolekcję Alto, w skład której wchodzą zręcznościówki Alto's Adventure oraz Alto's Odyssey.

Enter the Gungeon i Gods Trigger od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
Polskie God’s Trigger wyróżnia się całkiem interesującą oprawą artystyczną.

Enter the Gungeon jest stworzonym przez studio Dodge Roll dwuwymiarowym tytułem, stanowiącym oryginalne połączenie klasycznego dungeon crawlera z dynamiczną strzelaniną. Zadebiutował on na PC w 2016 roku i zdobył uznanie zarówno graczy, jak i recenzentów. W serwisie Metacritic może się pochwalić średnią ocen na poziomie 84/100 (na podstawie 27 opinii).

  1. Enter the Gungeon na platformie Epic Games Store

Z kolei God's Trigger to opracowana przez polską ekipę ze studia One More Level brutalna gra akcji 2,5D nastawiona na zabawę kooperacyjną, w której jako upadły anioł i demonica stawiamy czoła czterem jeźdźcom apokalipsy. Tytuł także został ciepło przyjęty przez media branżowe. Według serwisu Metacritic średnia jego ocen wynosi 75/100 (na podstawie 7 recenzji).

  1. God's Trigger na platformie Epic Games Store

Enter the Gungeon oraz God's Trigger będą dostępne za darmo w Epic Games Store do 27 sierpnia, również do godziny 17:00 czasu polskiego. Jak na razie nie wiemy, jaki tytuł bądź tytuły je zastąpią. Zaktualizujemy niniejszą wiadomość, gdy tylko takowa informacja się pojawi.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store