Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 sierpnia 2020, 17:05

autor: AlexB

Enter the Gungeon i God's Trigger od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dziś do 27 sierpnia na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo dwie kolejne gry - Enter the Gungeon oraz God's Trigger. Promocja wystartuje o godzinie 17:00 czasu polskiego.

[Aktualizacja] Enter The Gungeon i God's Trigger można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Hitman oraz kolekcja Shadowrun.

Gotowi na kolejne powiększenie swojej kolekcji gier w Epic Games Store? Dziś równo od godziny 17:00 czasu polskiego na tej platformie cyfrowej dystrybucji będzie można zdobyć za darmo dwie nowe produkcje - Enter the Gungeon (które notabene było już rozdawane rok temu) oraz God's Trigger. Do tego czasu wciąż można przypisać do swojego konta tytuły udostępnione w ubiegłym tygodniu, czyli niezwykle trudny tytuł akcji z elementami RPG Remnant: From the Ashes oraz Kolekcję Alto, w skład której wchodzą zręcznościówki Alto's Adventure oraz Alto's Odyssey.

Enter the Gungeon i Gods Trigger od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
Polskie God’s Trigger wyróżnia się całkiem interesującą oprawą artystyczną.

Enter the Gungeon jest stworzonym przez studio Dodge Roll dwuwymiarowym tytułem, stanowiącym oryginalne połączenie klasycznego dungeon crawlera z dynamiczną strzelaniną. Zadebiutował on na PC w 2016 roku i zdobył uznanie zarówno graczy, jak i recenzentów. W serwisie Metacritic może się pochwalić średnią ocen na poziomie 84/100 (na podstawie 27 opinii).

  1. Enter the Gungeon na platformie Epic Games Store

Z kolei God's Trigger to opracowana przez polską ekipę ze studia One More Level brutalna gra akcji 2,5D nastawiona na zabawę kooperacyjną, w której jako upadły anioł i demonica stawiamy czoła czterem jeźdźcom apokalipsy. Tytuł także został ciepło przyjęty przez media branżowe. Według serwisu Metacritic średnia jego ocen wynosi 75/100 (na podstawie 7 recenzji).

  1. God's Trigger na platformie Epic Games Store

Enter the Gungeon oraz God's Trigger będą dostępne za darmo w Epic Games Store do 27 sierpnia, również do godziny 17:00 czasu polskiego. Jak na razie nie wiemy, jaki tytuł bądź tytuły je zastąpią. Zaktualizujemy niniejszą wiadomość, gdy tylko takowa informacja się pojawi.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.