Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 czerwca 2019, 13:17

autor: Aquma

Enter the Gungeon od dziś za darmo w Epic Games Store [aktualizacja]

Od dziś w Epic Games Store będzie można za darmo dodać do swojej biblioteki gier Enter the Gungeon – dwuwymiarową hybrydę strzelanki i dungeon crawlera od studia Dodge Roll Games. Produkcja zostanie udostępniona o godzinie 17:00.

Aktualizacja

Enter the Gungeon jest już dostępne za darmo w sklepie Epic Games. Przy okazji poznaliśmy tytuł kolejnej gry, która trafi na listę prezentów. Będzie to Rebel Galaxy, czyli sandboksowy symulator kosmiczny od studia Double Damage Games. Produkcję będzie można dodać do swojej biblioteki w dniach 20-27 czerwca.

Oryginalna wiadomość

Enter the Gungeon kolejnym prezentem w Epic Games Store. - Enter the Gungeon od dziś za darmo w Epic Games Store [aktualizacja] - wiadomość - 2019-06-13
Enter the Gungeon kolejnym prezentem w Epic Games Store.

Firma Epic Games przedstawiła kolejną produkcję, która zostanie zaoferowana za darmo w Epic Games Store. Będzie to Enter the Gungeon, czyli hybryda strzelanki i dungeon crawlera od niezależnego studia Dodge Roll Games. Jak zwykle w przypadku prezentów do Epic Games, tytuł będzie można pobrać od godziny 17:00. Będziemy mieli tydzień, by dodać go do swojej biblioteki (20 czerwca zostanie zastąpiony inną grą).

Enter the Gungeon to izometryczna strzelanka typu twin-stick, w której przemierzamy kolejne, losowo wygenerowane poziomy świątyni, eliminując legiony wrogów. Z każdym pokonanym przeciwnikiem produkcja staje się coraz trudniejsza (specjalny algorytm zwiększa poziom trudności), ale możemy zwiększać swoje szanse nabywając odpowiedni ekwipunek od napotkanych kupców. Produkcja oferuje też dość wysoki poziom interakcji z otoczeniem – możemy m.in. przewracać stoły czy rzucać przedmiotami.

Pamiętajcie też, że przez kolejne kilka godzin możecie zdobyć za darmo dwuwymiarową grę strategiczną od studia noio – Kingdom New Lands. W Epic Games Store trwa także wyprzedaż, w ramach której wiele produkcji można nabyć w atrakcyjnych cenach (np. Metro Exodus – 169 zł, Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – 59,97 zł, Outward – 113,60 zł).

  1. Epic Games Store – strona oficjalna
  2. Enter the Gungeon – strona oficjalna