Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSPCAND
Okładka Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut (iOS)

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

Shadowrun: Dragonfall

Shadowrun: Dragonfall to dodatek do łączącej elementy cyberpunka i fantasy gry RPG Shadowrun Returns. Kampania rozszerzenia przenosi akcję do Berlina, a podczas zabawy możemy wykorzystać masę nowego sprzętu i zmierzyć się z nowymi przeciwnikami.

RPG | cyberpunk | fantasy | science fiction | turowe | 2D | crowdfunding | indie | klasyczne RPG | urban fantasy

Okładka Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut (iOS)

data premiery gry:

27lut2014

PC

3gru2014

iOS AND

Shadowrun: Dragonfall to pierwszy dodatek do cyberpunkowego cRPG-a Shadowrun Returns. Rozszerzenie wymaga posiadania podstawowej wersji gry. Za prace nad tytułem odpowiada studio Harebrained Schemes.

Dodatek przenosi akcję do futurystycznego Berlina. W wizji autorów miasto to jest polem walki o wpływy między korporacjami i organizacjami politycznymi, co zapewnia wiele okazji do dobrego zarobku wszystkim shadowrunnerom gotowym podjąć się niebezpiecznych zadań. Kampania obraca się wokół tytułowego Smoczego Upadku, czyli zapomnianego już wydarzenia z wczesnych lat powrotu magii na Ziemię. Podczas zabawy zmierzymy się także z ponurą przeszłością bohatera i na zawsze zmienimy bieg historii Berlina.

Shadowrun: Dragonfall oferuje pełnowymiarową kampanię dla pojedynczego gracza. Pojawiają się w niej zupełnie nowe lokacje, przeciwnicy oraz postacie. Każdy członek drużyny posiada nie tylko specyficzny zestaw umiejętności, ale również własną biografię, która kształtuje jego reakcje na wydarzenia podczas gry. Wykonując zadania, wykorzystujemy masę dodatkowego uzbrojenia, w tym karabiny snajperskie, granatniki oraz paralizatory. Wszystkie te zabawki są bardzo przydatne w starciach z potężnymi nowymi wrogami, takimi jak gargulce czy ogniste jaszczury. Nie zabrakło też nowych utworów skomponowanych przez Sama Powella.

W przeciwieństwie do wersji podstawowej rozszerzenie pozwala zapisywać stan gry w dowolnym momencie. Co godne pochwały, opcja ta została wprowadzona również do kampanii z Shadowrun Returns. Solidne ulepszenia spotkały także edytor przygód - nowy system skryptów zapewnia fanom większą swobodę przy projektowaniu misji oraz ułatwia kontrolowanie sposobu oświetlenia map.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Ocena czytelników: 8,6 / 10 na podstawie 1672 głosów czytelników.

Gry podobne do Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

Klasyfikacja PEGI Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista/7
Hitman od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]
Hitman od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

wiadomość27 sierpnia 2020

Dziś od godziny 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo Hitmana z 2016 roku oraz zestaw RPG-ów Shadowrun Collection. Gry będą dostępne bezpłatnie do 3 września.

Wieści ze świata (ESO, The Raven Remastered, AO Tennis, Shadowrun: Dragonfall) 10/01/2018
Wieści ze świata (ESO, The Raven Remastered, AO Tennis, Shadowrun: Dragonfall) 10/01/2018

wiadomość10 stycznia 2018

Dziś piszemy o zapowiedzi dużej aktualizacji i DLC Dragon Bones do MMO The Elder Scrolls Online, marcowej premierze remastera przygodówki The Raven: Dziedzictwo mistrza złodziei, wersji PC sportowego symulatora AO Tennis i odtworzeniu Shadowruna na SNES-a (1993) wewnątrz Shadowrun: Dragonfall. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#8 – cyberpunk)
Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#8 – cyberpunk)

wiadomość24 marca 2016

W kolejnym odcinku naszego cyklu omawiającego najlepsze mobilne gry pozbawione mikropłatności przyglądamy się produkcjom osadzonym w realiach cyberpunkowych.

Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#2 – RPG)
Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#2 – RPG)

wiadomość28 stycznia 2016

W kolejnym odcinku naszego minicyklu omawiającego najlepsze mobilne produkcje pozbawione mikropłatności przyglądamy się gatunkowi RPG.

Promocje mobilne na weekend 16-17 maja (m.in. The Room Two, Tablet Tennis Touch, Shadowrun)
Promocje mobilne na weekend 16-17 maja (m.in. The Room Two, Tablet Tennis Touch, Shadowrun)

wiadomość16 maja 2015

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak The Room Two, seria Shadowrun, Table Tennis Touch, Cut the Rope 2, Zombie Minesweeper, PAC-MAN Championship Edition DX oraz Gentlemen… Ricochet!.

PC
iOS
AND