Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2016, 12:13

Tom Clancy's The Division pozostaje przez czwarty tydzień liderem. Top 10 UK (27 marca - 2 kwietnia)

Tom Clancy's The Division konsekwentnie okupuje pierwsze miejsce brytyjskiej listy bestsellerów. Ubiegły tydzień nie obfitował w żadne nowości, wobec czego jesteśmy świadkami tylko luźnych przetasowań na pozostałych pozycjach. Ale i tak warto zobaczyć, w co bawią się gracze Zjednoczonego Królestwa.

To już czwarty tydzień z kolei kiedy Tom Clancy’s The Division konsekwentnie utrzymuje pozycję lidera brytyjskiej listy przebojów. Nie straszny mu nawet spadek zainteresowania o 37% - gra wciąż trzyma na dystans konkurencję. Far Cry Primal stracił jedynie 8% w stosunku do poprzedniego notowania. Warto przy okazji zauważyć, że dwa pierwsze miejsca zajmują gry wydawane przez Ubisoft, a to nie koniec, bo na miejscu ósmym dużą sprzedażą wciąż cieszy się Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Zawody ilościowe wygrywa jednak Electronic Arts, któremu w pierwszej dziesiątce udało się umieścić aż cztery tytuły: FIFA 16, EA Sports UFC 2, Star Wars: Battlefront i Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2. Na liście nie pojawiły się niestety żadne nowości.

1.

Tom Clancy’s The Division

2.

Far Cry Primal

3.

FIFA 16

4.

Grand Theft Auto V

5.

Call of Duty: Black Ops III

6.

EA Sports UFC 2

7.

Star Wars: Battlefront

8.

Tom Clancy’s Rainbow Six:Siege

9.

LEGO Marvel’s Avengers

10.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-04

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division