Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 kwietnia 2016

Shadow Warrior 2 - obejrzyj ponad 9 minut zapisu rozgrywki

Adrian Werner, 24 kwietnia 2016, 19:55

Do sieci trafił zapis ponad dziewięciu minut rozgrywki z Shadow Warrior 2, czyli pierwszoosobowej gry akcji autorstwa warszawskiego studia Flying Wild Hog. Materiał zarejestrowano podczas konwentu PAX East.

Nadchodzi samodzielna wersja Gwinta z Wiedźmina 3?

Adrian Werner, 24 kwietnia 2016, 16:48

Podczas konwentu PAX East deweloperzy ze studia CD Projekt RED dali do zrozumienia, że prawdopodobna jest samodzielna odsłona Gwinta, czyli karcianki, którą można znaleźć w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nowa gra - jeśli powstanie - trafi na urządzenia mobilne.

Sister Location nowym horrorem autora Five Nights at Freddy's

Adrian Werner, 24 kwietnia 2016, 13:41

Deweloper Scott Cawthon pracuje nad horrorem Sister Location i wszystko wskazuje na to, że będzie to spadkobierca najsłynniejszej marki tego twórcy, czyli serii Five Nights at Freddy's.

Powrót do rozMMOwy – czy Overwatch jest za drogi?

Adam Zechenter, 24 kwietnia 2016, 12:15

Wracamy do rozMMOwy, czyli cyklu w którym chodzi o Ciebie, czytelniku. O Twoje opinie i doświadczenia. Tym razem pytamy o Overwatcha i Battleborna, nadchodzące bohaterskie strzelanki – to dobrze, że nie będą darmowe?

Prace nad Tekken X Street Fighter zostały wstrzymane

Jakub Mirowski, 24 kwietnia 2016, 11:50

Po niemal sześciu latach od zapowiedzi gry Tekken X Street Fighter firma Bandai Namco ogłosiła, że prace nad bijatyką zostały wstrzymane. Powodem ma być niedawny debiut Street Fighter V oraz zapowiedziana jeszcze na ten rok premiera Tekkena 7.

Dark Souls II przeprowadziło inwazję na mobilną karciankę Outcast Odyssey

Adrian Werner, 24 kwietnia 2016, 11:32

Mobilna karcianka Outcast Odyssey otrzymała aktualizację, która dodaje do gry wydarzenia z nagrodami w postaci kart zainspirowanych grą Dark Souls II. Produkcja, jak niemal każdy przedstawiciel gatunku, korzysta z modelu free-to-play.

Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#11 – platformówki 2D)

Adrian Werner, 24 kwietnia 2016, 11:01

Jedenasty odcinek naszego cyklu omawiającego najlepsze gry mobilne bez mikropłatności postanowiliśmy poświęcić dwuwymiarowym platformówkom.

Total War: Warhammer wykorzysta oprogramowanie Denuvo

Jakub Mirowski, 24 kwietnia 2016, 09:39

Gra Total War: Warhammer dołączyła do szeregu produkcji, które skorzystają z zabezpieczeń Denuvo. W związku z tą informacją fani serii wyrażają swoje obawy na temat tego, jak wpłynie to na możliwość tworzenia modyfikacji.

Sword Art Online: Hollow Realization - japońskie RPG akcji zadebiutuje w Europie jesienią

Adrian Werner, 24 kwietnia 2016, 08:35

Firma Bandai Namco Games ogłosiła, że japońskie RPG akcji Sword Art Online: Hollow Realization doczeka się wersji anglojęzycznej. Gra trafi na półki amerykańskich i europejskich sklepów jesienią tego roku.