Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 kwietnia 2016, 12:15

Powrót do rozMMOwy – czy Overwatch jest za drogi?

Wracamy do rozMMOwy, czyli cyklu w którym chodzi o Ciebie, czytelniku. O Twoje opinie i doświadczenia. Tym razem pytamy o Overwatcha i Battleborna, nadchodzące bohaterskie strzelanki – to dobrze, że nie będą darmowe?

Warto czy nie warto? - Powrót do rozMMOwy – czy Overwatch jest za drogi? - wiadomość - 2019-02-06
Warto czy nie warto?

Mamy szczęście: na naszych oczach rodzi się właśnie nowy gatunek gier sieciowych – bohaterskie strzelanki (hero shooters). Już w maju pojawią się pierwsze dwa tytuły; zacznie się od Battleborna twórców serii Borderlands, a chwilę później zadebiutuje Overwatch, uznanego Blizzarda. Obie te produkcje, wbrew pierwszym plotkom, nie będą darmowe. Ich twórcy cenią swoją pracę – w naszej porównywarce cenowej najniższa kwota, jaką znajdziecie to 160 zł. Pytanie brzmi jak wielu graczy skusi się na taki wydatek? Czy nie ograniczy to zbyt mocno społeczności tych sieciowych bądź co bądź gier? A może dzięki temu bohaterskie strzelanki zyskają, bo zagrają w nie tylko naprawdę zainteresowani gracze?

A Wy jak uważacie? Zamierzanie sprawdzić na własną rękę, jak wygląda Overwatch lub Battleborn?

Powrót do rozMMOwy – czy Overwatch jest za drogi? - ilustracja #2

RozMMOwy to mini-cykl, w którym chodzi o Twoją opinię, czytelniku. W każdej wiadomości poruszamy aktualne tematy dotyczące wszelakich gier sieciowych, po to, aby usłyszeć o Waszych doświadczeniach i przeczytać Wasze opinie.

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-24

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach