Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 24 kwietnia 2016, 11:32

autor: Adrian Werner

Dark Souls II przeprowadziło inwazję na mobilną karciankę Outcast Odyssey

Mobilna karcianka Outcast Odyssey otrzymała aktualizację, która dodaje do gry wydarzenia z nagrodami w postaci kart zainspirowanych grą Dark Souls II. Produkcja, jak niemal każdy przedstawiciel gatunku, korzysta z modelu free-to-play.

Firma Bandai Namco Games wybrała ciekawą metodę promocji swojej mobilnej karcianki Outcast Odyssey. Gra właśnie otrzymała aktualizację, która dodaje zestaw kart opartych na konsolowym i pecetowym RPG-u Dark Souls II.

Łatka wprowadza siedemnaście nowych kart i jest częścią wydarzenia nazwanego Invasion. W jego ramach przez jeden dzień w tygodniu w świecie gry pojawia się tajemnicza i pełna potworów Wieża, a sukcesy odnoszone na jej piętrach nagradzane są właśnie kartami związanymi z Dark Souls II. Ponadto aktualizacja dodała Wojny gildii i tam również wśród łupów znalazły się te karty. Wykorzystanie Dark Souls II do promocji wydaje się odrobinę dziwne, biorąc pod uwagę, że na rynek właśnie trafiła trzecia część cyklu, ale może wydawca chce zachować najnowsza odsłonę na przyszłe akcje tego typu.

Outcast Odyssey to klasycznie zrealizowana kolekcjonerska karcianka mobilna. Zabawa sprowadza się do toczenia pojedynków jeden na jednego przy wykorzystywaniu własnoręcznie skomponowanych talii. Twórcy przygotowali prawie tysiąc kart, które służą do wyprowadzania ataków, aktywowania efektów i robienia użytku z przedmiotów.

Tradycyjne karciankowe rozwiązania wzbogacono elementami RPG. W trybie dla pojedynczego gracza możemy eksplorować podziemia, w których starcia z potworami rozgrywane są za pomocą talii. Lochy są sporych rozmiarów i poza przeciwnikami znajdziemy w nich także pułapki oraz skrzynie z cennymi przedmiotami. Istnieje także opcja rozwijania i ulepszania kart, niczym bohaterów w grach roleplaying. Poza kampanią dostępne są również potyczki PvP na specjalnych arenach. Mechanizmy walki są bardzo proste i wyniki starć zależą głównie od siły naszych kart oraz dobranych umiejętności, a nie od ciekawych zagrywek w trakcie samych starć.

Outcast Odyssey dostępne jest w wersjach na systemy iOS i Android. Jak niemalże wszystkie mobilne karcianki, gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Outcast Odyssey w App Store

Outcast Odyssey w Google Play

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Outcast Odyssey

Outcast Odyssey