Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneANDiOS
Okładka Outcast Odyssey (AND)

Outcast Odyssey

Outcast Odyssey to mobilna karcianka osadzona w realiach fantasy. Zabawa sprowadza się do toczenia pojedynków za pomocą własnoręcznie dobranych talii, a rozgrywkę wzbogacają elementy RPG w postaci eksploracji lochów.

Logiczne | fantasy | elementy RPG | karciane

Okładka Outcast Odyssey (AND)

data premiery gry:

15paź2014

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Outcast Odyssey to opracowana z myślą o systemie iOS i AND mobilna karcianka, która jak większość produkcji z tego gatunku korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Tytuł stworzyło studio Magic Pixel Games, a wydała firma Bandai Namco Games.

Fabuła

W Outcast Odyssey nie ma żadnej mocnej warstwy fabularnej. Akcja osadzona jest w krainie fantasy, wzbogaconej lekkimi elementami steampunkowymi, a gracze wcielają się w tytułowych wyrzutków, którzy za pomocą magicznych talii walczą z potworami i sobie podobnymi magami.

Mechanika

Wydane na platformę iOS i AND Outcast Odyssey to klasycznie zrealizowana kolekcjonerska karcianka mobilna. Zabawa sprowadza się więc do toczenia pojedynków jeden na jednego przy wykorzystywaniu własnoręcznie skomponowanych talii. Twórcy przygotowali masę różnorodnych kart, które służą do wyprowadzania ataków, aktywacji efektów i robienia użytku z przedmiotów.

Tradycyjne, karciankowe rozwiązania wzbogacono elementami RPG. W trybie dla pojedynczego gracza możemy eksplorować podziemia, w których starcia z potworami rozgrywane są za pomocą talii. Lochy są sporych rozmiarów i poza przeciwnikami znajdziemy w nich także pułapki oraz skrzynie z cennymi przedmiotami. Istnieje też opcja rozwijania i ulepszania kart, niczym bohaterów w grach roleplaying.

Mechanizmy walki są bardzo proste i wynik starcia zależy głównie od siły naszych kart oraz dobranych umiejętności, a nie od ciekawych zagrywek w trakcie samych bitew. Poza kampanią dostępne są również potyczki PvP na specjalnych arenach, jak również wojny pomiędzy gildiami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Outcast Odyssey

Wymagania wiekowe Outcast Odyssey

12+

Wymagania sprzętowe Outcast Odyssey

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Dark Souls II przeprowadziło inwazję na mobilną karciankę Outcast Odyssey
Dark Souls II przeprowadziło inwazję na mobilną karciankę Outcast Odyssey

wiadomość24 kwietnia 2016

Mobilna karcianka Outcast Odyssey otrzymała aktualizację, która dodaje do gry wydarzenia z nagrodami w postaci kart zainspirowanych grą Dark Souls II. Produkcja, jak niemal każdy przedstawiciel gatunku, korzysta z modelu free-to-play.

Mobilna perełka tygodnia – Outcast Odyssey
Mobilna perełka tygodnia – Outcast Odyssey

wiadomość17 października 2014

W najnowszym wydaniu mobilnej perełki tygodnia prezentujemy Outcast Odyssey – połączenie klasycznego dungeon crawlera z grą karcianą.

iOS
AND