Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2016, 19:55

autor: Adrian Werner

Shadow Warrior 2 - obejrzyj ponad 9 minut zapisu rozgrywki

Do sieci trafił zapis ponad dziewięciu minut rozgrywki z Shadow Warrior 2, czyli pierwszoosobowej gry akcji autorstwa warszawskiego studia Flying Wild Hog. Materiał zarejestrowano podczas konwentu PAX East.

Wśród deweloperów pokazujących swoje gry na dobiegającym właśnie końca konwencie PAX East pojawiło się polskie studio Flying Wild Hog, które przywiozło na imprezę grywalną wersję strzelanki Shadow Warrior 2. Dzięki temu w serwisie Twitch odbył się stream ponad dziewięciu minut rozgrywki opatrzonej komentarzami autorów.

Shadow Warrior 2 ma stanowić duży skok jakościowy w porównaniu z i tak już dobrą poprzednią odsłoną. Mapy będą znacznie większe i bardziej otwarte, a w trakcie kampanii mamy regularnie odwiedzać wycinek miasta, zamieszkany przez chętne do rozmowy i zlecania zadań postacie niezależne. Ponadto pojawi się sporo nowych zabawek. Arsenał zaoferuje ponad 70 typów uzbrojenia, obejmujących nie tylko broń palną, ale także białą, a każdy rodzaj posiadać ma trzy warianty. Twórcy obiecują także ulepszony system obrażeń. Poza kampanią w grze znajdzie się też tryb kooperacyjny dla maksymalnie czterech osób.

Przypomnijmy, że gra zmierza na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4. W przeciwieństwie do pierwszego Shadow Warrior, który trafił na konsole wiele miesięcy po premierze pecetowej, kontynuacja zadebiutuje od razu we wszystkich trzech wersjach.

  1. Shadow Warrior 2 – oficjalna strona gry

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-24

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Shadow Warrior 2

Shadow Warrior 2