Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2016, 09:36

Battlefleet Gothic: Armada radzi sobie kosmicznie dobrze. Top 10 Steam (17 - 23 kwietnia)

Dark Souls III został niekwestionowanym ulubieńcem pecetowych graczy, ale całkiem nieźle poradziło sobie Battlefleet Gothic: Armada - kosmiczny RTS przenoszący na ekrany komputerów "bitewniaka" od Games Workshop. Zapraszamy do zapoznania się z listą hitów platformy cyfrowej dystrybucji Steam.

Dark Souls III pozostaje liderem klasyfikacji największych hitów Steama. Gra dostępna jest w dwóch wersjach - standardowej i deluxe. Bogatsza edycja znalazła wystarczające uznanie klientów, aby trafić na miejsce piąte. Darmowy weekend dobrze przysłużył się zwiększeniu sprzedaży Rocket League. Samochodowa piłka wdrapała się na drugą pozycję wyprzedzając jedyną nowość na niniejszej liście, czyli Battlefleet Gothic: Armada. Kosmiczny RTS z akcją osadzoną w uniwersum Warhammera 40,000 jest najnowszą propozycją studia Tindalos Interactive, w której gracz przejmuje kontrolę nad wielkimi flotami kosmicznych okrętów wojennych. Tytuł jest adaptacją znanej już od wielu lat figurkowej gry bitewnej pierwotnie przygotowanej przez brytyjską firmę Games Workshop. Pierwszej dziesiątki nadal mocno trzymają się dwa popularne „indyki”: Stardew Valley i Factorio.

1.

Dark Souls III

2.

Rocket League

3.

Battlefleet Gothic: Armada

4.

Counter-Strike: Global Offensive

5.

Dark Souls III Deluxe Edition

6.

Grand Theft Auto V

7.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

8.

Stardew Valley

9.

Factorio

10.

Final Fantasy XIV

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.