Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2016, 12:25

autor: Meehow

Dark Souls III a recenzje – jak oceniono najnowszą odsłonę symulatora umierania?

W Internecie pojawiło się wiele recenzji gry Dark Souls III na różne platformy sprzętowe. Z tej racji przygotowaliśmy niewielkie zestawienie ocen branżowych trzeciej odsłony serii RPG akcji od studia From Software.

Dark Souls III zbiera w większości bardzo dobre oceny. - Dark Souls III a recenzje – jak oceniono najnowszą odsłonę symulatora umierania? - wiadomość - 2016-04-04
Dark Souls III zbiera w większości bardzo dobre oceny.

W bezkresnych czeluściach Internetu pojawiło się mnóstwo przedpremierowych recenzji Dark Souls III, najnowszej, trzeciej z kolei odsłony serii gier RPG akcji, humorystycznie nazywanych symulatorami umierania ze względu na ich ogólnie wysoki poziom trudności, zwłaszcza niewybaczającego żadnych błędów pierwszego Dark Souls z 2011 roku. Najświeższe dzieło japońskiego studia From Software zbiera w większości bardzo wysokie noty. Oczywiście do premiery Dark Souls III wciąż pozostaje nieco ponad tydzień, gdyż rzeczona produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One 12 kwietnia, a sami gracze mogą wydać inny werdykt, niemniej zawodowym recenzentom gra zdecydowanie przypadła do gustu. Nasza recenzja pojawi się na łamach serwisu gry-online.pl już jutro, natomiast w tej chwili możecie zapoznać się z pierwszymi wrażeniami kwiścia po ukończeniu początkowych lokacji omawianego tytułu.

Oto jak wypadło Dark Souls III w recenzjach innych serwisów branżowych:

Więcej odnośników do recenzji można znaleźć na przykład na stronie metacritic bądź w tym temacie zbiorczym w serwisie Reddit.

Na koniec przypominamy graczom pecetowym o oficjalnych wymaganiach sprzętowych Dark Souls III, a jeśli w bebechach Waszych blaszaków pracują karty grafiki GeForce, to zachęcamy także do aktualizacji sterowników, gdyż ich najnowsza wersja optymalizuje działanie tej gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dark Souls III

Dark Souls III