Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2016, 12:25

autor: Meehow

Dark Souls III a recenzje – jak oceniono najnowszą odsłonę symulatora umierania?

W Internecie pojawiło się wiele recenzji gry Dark Souls III na różne platformy sprzętowe. Z tej racji przygotowaliśmy niewielkie zestawienie ocen branżowych trzeciej odsłony serii RPG akcji od studia From Software.

Dark Souls III zbiera w większości bardzo dobre oceny. - Dark Souls III a recenzje – jak oceniono najnowszą odsłonę symulatora umierania? - wiadomość - 2016-04-04
Dark Souls III zbiera w większości bardzo dobre oceny.

W bezkresnych czeluściach Internetu pojawiło się mnóstwo przedpremierowych recenzji Dark Souls III, najnowszej, trzeciej z kolei odsłony serii gier RPG akcji, humorystycznie nazywanych symulatorami umierania ze względu na ich ogólnie wysoki poziom trudności, zwłaszcza niewybaczającego żadnych błędów pierwszego Dark Souls z 2011 roku. Najświeższe dzieło japońskiego studia From Software zbiera w większości bardzo wysokie noty. Oczywiście do premiery Dark Souls III wciąż pozostaje nieco ponad tydzień, gdyż rzeczona produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One 12 kwietnia, a sami gracze mogą wydać inny werdykt, niemniej zawodowym recenzentom gra zdecydowanie przypadła do gustu. Nasza recenzja pojawi się na łamach serwisu gry-online.pl już jutro, natomiast w tej chwili możecie zapoznać się z pierwszymi wrażeniami kwiścia po ukończeniu początkowych lokacji omawianego tytułu.

Oto jak wypadło Dark Souls III w recenzjach innych serwisów branżowych:

Więcej odnośników do recenzji można znaleźć na przykład na stronie metacritic bądź w tym temacie zbiorczym w serwisie Reddit.

Na koniec przypominamy graczom pecetowym o oficjalnych wymaganiach sprzętowych Dark Souls III, a jeśli w bebechach Waszych blaszaków pracują karty grafiki GeForce, to zachęcamy także do aktualizacji sterowników, gdyż ich najnowsza wersja optymalizuje działanie tej gry.

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-04

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Dark Souls III

Dark Souls III