Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2017, 11:33

Tom Clancy's The Division dostanie dzisiaj aktualizację 1.7 z nową zawartością

Dzisiaj Tom Clancy's The Division otrzyma patch 1.7, wprowadzający do gry wiele nowej zawartości i dodatkowych opcji. Ponadto w weekend za darmo będzie można przetestować dodatek Przetrwanie (ang. Survival).

Patch powinien ukazać się za kilka godzin. - Tom Clancy's The Division dostanie dzisiaj aktualizację 1.7 z nową zawartością - wiadomość - 2017-08-16
Patch powinien ukazać się za kilka godzin.
TOM CLANCY’S THE DIVISION W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft Massive
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 8 marca 2017 rf.

Najbliższych kilka dni zapowiada się obficie dla fanów Tom Clancy's The Division. Dzisiaj wieczorem ukaże się obszerna aktualizacja 1.7. Wprowadzi ona m.in. oferujące cenne nagrody Globalne wydarzenia. Tego typu eventy będą działały przez ograniczony czas, zapewniając modyfikatory do zawartości PvE w grze. Niektóre z tych modyfikatorów wpłyną praktycznie na wszystko na mapie, a inne podbiją sam poziom trudności aktywności, czyniąc rozgrywkę ciekawszą.

Gra wzbogaci się również o tzw. Tajne Wyposażenie, czyli przerobiony przez SHD ekwipunek posiadający m.in. lepsze początkowe statystyki oraz nowe opcje kalibracji. Ponadto po zakończeniu Globalnych wydarzeń nasze postacie będą mogły założyć specjalne maski. Bohaterowie otrzymają również opcję noszenia naszywek, reprezentujących różnorodne osiągnięcia, np. zabicie setki wrogów za pomocą konkretnego typu uzbrojenia.

Autorzy spełnią także wreszcie prośby fanów i umożliwią swobodne modyfikowanie wyglądu twarzy bohaterów. W świecie gry pojawią się też szyfrowane cache, czyli skrzynie z ekskluzywnymi emotkami, ubraniami i skórkami, które odblokujemy kluczami znalezionymi w świecie gry lub kupionymi za walutę premium.

Ponadto Ubisoft poinformował, że otrzymamy możliwość darmowego przetestowania dodatku Tom Clancy's The Division: Przetrwanie w ciągu dwudniowego okresu próbnego, który wystartuje 18 sierpnia o godzinie 15:00 i dobiegnie końca 20 sierpnia o 21:00.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Tom Clancy's The Division - jest nieźle, ale co dalej?
  3. Tom Clancy's The Division rok po premierze – Ubisoftu ratowanie przebojowej strzelanki