Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2016, 10:55

autor: Entelarmer

Tom Clancy's The Division otrzymało aktualizację 1.1

Firma Ubisoft udostępniła aktualizację 1.1 do Tom Clancy's The Division. Wraz z nią w grze pojawiły się m.in. pierwszy Najazd oraz zrzuty ekwipunku w Mrocznej Strefie.

Pierwszy rajd w The Division to najważniejsza z atrakcji oferowanych w nowej aktualizacji. - Tom Clancy's The Division otrzymało aktualizację 1.1 - wiadomość - 2016-04-12
Pierwszy rajd w The Division to najważniejsza z atrakcji oferowanych w nowej aktualizacji.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Ubisoft wypuściło aktualizację 1.1 do gry Tom Clancy’s The Division, zatytułowaną Incursions (w polskiej wersji Najazdy). Jak sugeruje tytuł, główną atrakcją darmowego rozszerzenia są najazdy, czyli wyjątkowo wymagające misje rajdowe. Na opublikowanym przez wydawcę zwiastunie zaprezentowano pierwszy z nich – Lost Falcon, w którym podążamy śladami zaginionego oddziału Falcon do oczyszczalni ścieków, zajętej przez prywatną organizację militarną LMB (Last Man Battalion). Zadaniem graczy jest zlokalizowanie poprzedniej drużyny oraz przejęcie kontroli nad placówką, co utrudnią drony wykorzystywane przez wrogów. W najeździe biorą udział czterej gracze na 30. poziomie doświadczenia, a w nagrodę mogą otrzymać wyjątkowe bronie (uzbieranie całego zestawu pozwoli na pozyskanie dodatkowych efektów). Jeśli dla kogoś nie będzie to wystarczającym wyzwaniem, może spróbować przejść Lost Falcon w Trybie Wyzwania, znacząco utrudniającym ukończenie najazdu.

Wśród pozostałych nowości na zwiastunie zaprezentowano możliwość wymiany łupów z członkami drużyny oraz zrzuty uzbrojenia w Strefie Mroku. Te ostatnie będą dostępne dla każdego, należy więc liczyć się z zaciekłymi walkami o każdą skrzynkę. Ostatnią nowinką jest zaimplementowanie dziennych oraz tygodniowych zadań pobocznych (Assignments), w rodzaju zabicia określonej liczby przeciwników danego typu, dzięki którym pozyskamy m.in. walutę oraz tzw. Division Tech. Gracze mają również nadzieję na poprawienie licznych błędów obecnych w grze. Przypomnijmy, że w planach jest jeszcze jedna darmowa aktualizacja, wprowadzająca m.in.. kolejny rajd na terenie Columbus Circle oraz dodatkowe opcje w Mrocznej Strefie. W czerwcu zaś zadebiutuje pierwsze płatne rozszerzenie, zatytułowane Podziemie.

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-12

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division