Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 września 2018, 12:25

Tom Clancy's The Division - dziś rusza darmowy weekend na PC

Dziś o 19:00 czasu polskiego rozpocznie się na PC darmowy weekend z grą Tom Clancy's The Division. Do 9 września wszyscy chętni będą mogli sprawdzić, jak obecnie wygląda produkcja Massive Entertainment. W planach są również testy na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Wystartują one 16 września.

Do premiery Tom Clancy's The Division 2 zostało jeszcze trochę czasu. Miesiące dzielące nas od debiutu można spędzić chociażby na zabawie w pierwszej części. Pytanie tylko, czy warto? W sieci często można bowiem spotkać się z dość mieszanymi opiniami na temat tej nastawionej na zabawę wieloosobową gry akcji od studia Massive Entertainment i firmy Ubisoft. Warto zatem samemu ocenić, czy tytuł odpowiada naszym gustom. Okazję do tego pecetowi gracze będą mieli już dziś. Równo o 19:00 czasu polskiego rusza bowiem kolejny darmowy weekend z Tom Clany's The Division. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę, do której link podany jest poniżej i zalogować się na swoje konto Uplay. Tytuł można już wstępnie pobrać.

Bezpłatne testy gry na komputerach osobistych potrwają do 9 września, do godziny 22:00.

Życie w spustoszonym przez atak bioterrorystyczny Nowym Jorku to nie przelewki. - Tom Clancy's The Division - dziś rusza darmowy weekend na PC - wiadomość - 2018-09-07
Życie w spustoszonym przez atak bioterrorystyczny Nowym Jorku to nie przelewki.

Jeśli komuś przypadnie do gustu pecetowa edycja Tom Clancy's The Division, do 10 września będzie mógł ją dostać na platformie Uplay ze zniżką 70% (oferta na razie nie jest aktywna). Warto pamiętać, że jak zwykle w przypadku tego typu promocji, wszelkie postępy poczynione podczas darmowego weekendu zostaną przeniesione do zakupionej wersji gry. Ponadto rabatem 50% objęte zostaną wybrane przedmioty kosmetyczne.

Zainteresowani mogą dokładnie zapoznać się z harmonogramem darmowego weekendu na PC. - Tom Clancy's The Division - dziś rusza darmowy weekend na PC - wiadomość - 2018-09-07
Zainteresowani mogą dokładnie zapoznać się z harmonogramem darmowego weekendu na PC.

Jeśli posiadacie PlayStation 4 lub Xboksa One i również chcielibyście przetestować Tom Clancy's The Division w ramach darmowego weekendu, to nic straconego. Na tych konsolach odbędzie się on w dniach 13-16 września, czyli w przyszłym tygodniu. Tytuł będzie można także kupić po obniżonych cenach. Promocja na produkcję Massive Entertainment i Ubisoftu na platformie firmy Sony potrwa od 13 do 25 września, a Microsoftu od 11 do 20 września.

Tarcza Talon czeka na odblokowanie. - Tom Clancy's The Division - dziś rusza darmowy weekend na PC - wiadomość - 2018-09-07
Tarcza Talon czeka na odblokowanie.

Dodatkowo od dziś wszystkie osoby, które zgromadzą lub już zgromadziły podczas zabawy w Tom Clancy's The Division 3000 punktów za wyróżnienia, otrzymają siódmą tarczę – Talon. Podobnie jak w przypadku sześciu poprzednich, również ta gwarantuje atrakcyjne nagrody w postaci chociażby egzotycznych broni oraz odblokowuje ekskluzywne upominki do wykorzystania w Tom Clancy's The Division 2.

Tom Clancy's The Division zadebiutowało na początku marca 2016 roku. Przez ten czas tytuł sprawdziło ponad 20 milionów osób. Popularność tę firma Ubisoft stara się przekuć na sukces filmowy. Zdjęcia do ekranizacji tytułu w reżyserii Davida Leitcha (John Wick, Deadpool 2), z Jakiem Gyllenhaalem (Donnie Darko, Labirynt, Tajemnica Brokeback Mountain, Książę Persji: Piaski czasu) oraz Jessicą Chastain (Służące, Interstellar, Marsjanin, Wróg numer jeden, Gra o wszystko) powinny rozpocząć się w przyszłym roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Tom Clancy’s The Division
  2. Tom Clancy’s The Division - kompendium wiedzy
  3. Tom Clancy’s The Division - poradnik do gry

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej