Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2018, 12:55

autor: Adrian Werner

Call of Duty Black Ops 4 - mapa trybu Blackout

Studio Treyarch pokazało wreszcie mapę do trybu Blackout, czyli wariacji na temat battle royale, którą znajdziemy w grze Call of Duty: Black Ops 4.

Gra wystartuje z jedną mapą do trybu Blackout. - Call of Duty Black Ops 4 - autorzy pokazali mapę trybu Blackout - wiadomość - 2018-09-06
Gra wystartuje z jedną mapą do trybu Blackout.

Wczoraj studio Treyarch ujawniło masę konkretów odnośnie Blackout, czyli trybu battle royale, który znajdziemy w grze Call of Duty: Black Ops 4. Okazuje się jednak, że to nie koniec nowych informacji. Kilka godzin temu autorzy pokazali wreszcie mapę, na której przyjdzie nam się bawić.

Poziom wygląda jak mieszanka klasycznych rozwiązań battle royale z elementami typowymi dla serii Call of Duty: Black Ops. Mamy więc dwie duże połacie terenu oddzielone rzeką, spory akwen wodny i masę dużych otwartych przestrzeni. Warto zwrócić uwagę, że wiele lokacji, takich jak Nuketown Island, Array czy Asylum, nosi nazwy map z wcześniejszych gier studia Treyarch i możemy się spodziewać, że będą miały podobną architekturę.

Przypomnijmy, że wczoraj dowiedzieliśmy się, iż Blackout wystartuje tylko z jedną mapą. Możliwe, że z czasem dodane zostaną kolejne, ale jeśli tak się stanie, to sporo na to poczekamy. Obecnie mecze rozpoczynają się z 80 graczami, choć ta liczba może jeszcze ulec zmianie.

Podczas zabawy wykorzystamy ponton z silnikiem motorowym, helikopter, ciężarówkę oraz ATV. Rozgrywkę uatrakcyjnić ma obecność na mapie kontrolowanych przez sztuczną inteligencję zombiaków.

Call of Duty: Black Ops 4 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera nastąpi 12 października tego roku. Tryb Blackout będziemy jednak mogli wypróbować jeszcze w tym miesiącu. 10 września ruszy zamknięta beta na PlayStation 4, a 14 września do zabawy dołączą posiadacze pozostałych platform. Te testy dostępne będą tylko dla osób z pre-orderami. W planach jest również otwarta beta, która wystartuje 15 września, wyłącznie na PC. Wszystkie te testy potrwają do 17 września.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Koniec Call of Duty jakie znamy. Czy Black Ops 4 bez singla da radę?
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: Black Ops IIII

Call of Duty: Black Ops IIII