Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2018, 15:30

autor: Adrian Werner

Tryb Blackout w Call of Duty Black Ops 4 - limit graczy, zombie i inne informacje

Studio Treyarch ujawniło masę informacji na temat wzorowanego na battle royale trybu Blackout w grze Call of Duty: Black Ops 4. Dowiedzieliśmy się, ilu graczy będzie bawiło się jednocześnie, oraz poznaliśmy liczbę dostępnych pojazdów. Ponadto okazało się, że na mapie pojawią się zombie.

W tym miesiącu odbędą się beta-testy trybu Blackout. - Tryb Blackout w Call of Duty Black Ops 4 - limit graczy, zombie i inne informacje  - wiadomość - 2018-09-05
W tym miesiącu odbędą się beta-testy trybu Blackout.

Już tylko trochę ponad miesiąc dzieli nas od premiery Call of Duty: Black Ops 4. Jednym z elementów gry budzącym największe emocje jest tryb battle royale nazwany Blackout. Do tej pory studio Treyarch niechętnie dzieliło się konkretami na ten temat. Teraz wreszcie uległo to zmianie i twórcy ujawnili masę nowych informacji za pośrednictwem magazynu Game Informer.

Dowiedzieliśmy się, że obecnie mecze w Blackout zaczynają się z 80 graczami, choć to może jeszcze ulec zmianie. Na razie w trybie będziemy bawili się tylko na jednej mapie i jeśli kiedyś dodane zostaną nowe poziomy, to stanie się to w dalszej przyszłości.

Znacznie szybciej rozwijana będzie galeria postaci. Obecnie twórcy mają w planach kilkudziesięciu dodatkowych bohaterów. Większość z nich pochodzić będzie z wcześniejszych gier studia Treyarch, choć twórcy nie wykluczają, że mogą również sięgnąć po obsady odsłon cyklu Call of Duty opracowanych przez inne zespoły. Nie zabraknie także nowych twarzy.

W Blackout poza graczami pojawią się również kierowane przez sztuczną inteligencję zombiaki. Ponadto sama mapa ma czerpać z historii serii Black Ops. Przykładowo, popularny poziom Nuketown tutaj pojawi się w formie wyspy. Gra wystartuje z czterema maszynami, którymi będą mogli pokierować gracze. Znajdziemy wśród nich ponton z silnikiem motorowym, helikopter, ciężarówkę i ATV.

Call of Duty: Black Ops 4 powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 12 października tego roku. 10 września ruszy zamknięta beta Blackout na PlayStation 4, a 14 września do zabawy dołączą pecetowcy i użytkownicy Xboksa One. W testach wezmą udział osoby z pre-orderami. Z kolei 15 września wystartuje otwarta beta, która dostępna będzie tylko na PC. Wszystkie te testy dobiegną końca 17 września.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Koniec Call of Duty jakie znamy. Czy Black Ops 4 bez singla da radę?