Firma Ubisoft ujawniła datę premiery pierwszego darmowego dodatku do gry Tom Clancy's The Division. Incursions (Najazdy) zadebiutuje na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach 12 kwietnia. Natomiast w maju pojawi się DLC zatytułowane Conflict.
Kamil Zwijacz
Na początku marca dowiedzieliśmy się, że oprócz płatnych rozszerzeń, Tom Clancy's The Division doczeka się także dwóch darmowych dodatków – Incursion (Najazdy) i Conflict (Konflikt). Firma Ubisoft ujawniła datę premiery pierwszego z nich – DLC zadebiutuje 12 kwietnia na wszystkich docelowych platformach sprzętowych, czyli konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Przy okazji zdradzono nieco szczegółów na temat tego dodatku, który przede wszystkim doda nowe aktywności do endgame’u, przeznaczone do zabawy drużynowej. Pierwszym najazdem będzie Falcon Lost, którego akcja rozegra się w podziemnej oczyszczalni wody, przebudowanej na twierdzę Last Man Battalion.

Oprócz tego dodatek wprowadzi system handlu, a raczej wymieniania się łupami. Jeżeli uda nam się dorwać do dobrych przedmiotów, będziemy mogli je wyrzucić z ekwipunku na ziemię, umożliwiając w ten sposób podniesienie fantów pozostałym członkom ekipy.
Jak na darmowe DLC, Incursion prezentuje się całkiem fajnie. W maju pojawi się jeszcze wspomniany drugi dodatek, za który również nie będziemy musieli płacić. W kolejnych miesiącach zadebiutują za to trzy płatne rozszerzenia – Underground, Survival oraz Last Stand.
Więcej:Polskie RPG zachwyca realizmem, Gothic Remake poprawia walkę, a Wiedźmin 4 wciąż daleko
GRYOnline
Gracze
Steam
OpenCritic
5