Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2017, 06:59

autor: Góral

Nowa gra z serii No More Heroes zawita na Nintendo Switch

Słynny deweloper Suda 51 poinformował na konferencji Nintendo, że pracuje nad grą z serii No More Heroes na konsolę Switch. Nie zdradził jednak oficjalnego tytułu, daty premiery ani nie pokazał rozgrywki.

Na konferencji firmy Nintendo pojawił się Suda 51, zapowiadając nowe No More Heroes na konsolę Switch. Niestety na ten moment wiemy jedynie, że gra powstaje, główną rolę odegra w niej Travis Touchdown, a całość inspirowana jest wrestlingiem. Nie pokazano jednak rozgrywki, nie pochwalono się datą premiery, a nawet nie wyjawiono oficjalnego tytułu. Możemy więc przypuszczać, że projekt znajduje się na bardzo wczesnym etapie prac i raczej nie ma co się go spodziewać w tym roku.

No More Heroes zawita na Nintendo Switch - ilustracja #1

No More Heroes to cykl gier akcji, zapoczątkowany w 2008 roku grą o tym samym tytule. Produkcja zadebiutowała na Wii i opowiadała o przygodach płatnego zabójcy Travisa Touchdowna, który eliminując konkurentów stara się zostać numerem jeden wśród tego typu fachowców. Tytuł zebrał sporo ciepłych opinii i w 2010 roku doczekał się kontynuacji zatytułowanej No More Heroes 2: Desperate Struggle. Ponadto w tym samym roku doczekaliśmy się No More Heroes: Heroes Paradise – konwersji jedynki na konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Ostatnia aktualizacja: 2017-01-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Travis Strikes Again: No More Heroes

Travis Strikes Again: No More Heroes