Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2019, 09:08

Travis Strikes Again No More Heroes - gra Sudy 51 trafi na PC i PS4

Studio Grasshopper Manufacture poinformowało, że przeniesie na PC i PlayStation 4 grę akcji Travis Strikes Again: No More Heroes. Będzie to pierwsza odsłona cyklu No More Heroes, która trafi na pecety.

Na razie nie podano planowanej daty premiery. - Travis Strikes Again No More Heroes - gra Sudy 51 trafi na PC i PS4 - wiadomość - 2019-05-28
Na razie nie podano planowanej daty premiery.

W styczniu tego roku na Nintendo Switch zadebiutowało Travis Strikes Again: No More Heroes, czyli nowa odsłona japońskiego cyklu gier akcji. Teraz twórcy, czyli ludzie ze studia Grasshopper Manufacture, ogłosili, że produkcja doczeka się konwersji na PC oraz konsolę PlayStation 4. Będzie to debiut serii No More Heroes na pecetach.

Informację tę ujawniono podczas panelu zorganizowanego na konwencie MomoCon. Nie podano daty premiery ani żadnych więcej konkretów, choć obiecano, że nie będziemy musieli na nie długo czekać. Warto jednak zauważyć, że na udostępnionym obrazku pojawia się logo Steam, więc wiemy przynajmniej, że wydanie pecetowe trafi na platformę firmy Valve.

Przypomnijmy, że Travis Strikes Again: No More Heroes ukazało się 18 stycznia tego roku na Nintendo Switch. Gra spotkała się z mieszanym przyjęciem, co jest tradycją w przypadku produkcji zaprojektowanych przez Sudę 51, i posiada średnią ocen na poziomie 67% według serwisu Metacritic.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że dzisiejsza nowina jest kolejnym przejawem trendu przenoszenia na pecety gier zaprojektowanych przez Sudę 51. Początkowo produkcje tego twórcy dostępne były wyłącznie na konsolach, ale kilka lat temu zaczęło to wreszcie ulegać zmianie. W 2014 roku na PC trafiło Killer is Dead, a w 2016 r. gracze komputerowi otrzymali The Silver Case, czyli odświeżoną wersję przygodówki z lat 90. Drugi z tych projektów spotkał się z tak ciepłym przyjęciem, że opracowano następnie zremasterowana edycję kontynuacji w postaci The 25th Ward: The Silver Case (wydanego pierwotnie na urządzenia mobilne). Z kolei w zeszłym roku na pecety przeniesiono killer7 oraz Let it Die.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Grasshopper Manufacture – oficjalna strona studia