Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS4XONE
Okładka Super Mega Baseball 2 (PS4)
OkładkaSuper Mega Baseball 2 (PS4)

Super Mega Baseball 2

Kontynuacja ciepło przyjętej gry zręcznościowej, koncentrującej się na rozgrywkach baseballowych. W porównaniu z poprzedniczką, tytuł może pochwalić się wieloma zmianami i usprawnieniami, na czele z sieciowym trybem multiplayer.

Sportowe | baseball | kooperacja

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Super Mega Baseball 2 Premiera

1maj2018

PC PS4 XONE

Gry podobne do Super Mega Baseball 2

MLB: The Show 20

MLB: The Show 19

MLB 14: The Show

Super Mega Baseball 2 jest kontynuacją ciepło przyjętej gry zręcznościowej, poświęconą wirtualnym rozgrywkom baseballowym. Produkcja pojawiła się między innymi na platformie PS4, PC i XONE, a za jej stworzenie odpowiedzialne jest studio Metalhead Software.

Mechanika

W porównaniu z pierwszą odsłoną serii, schemat rozgrywki w Super Mega Baseball 2 nie uległ większym zmianom. Po raz kolejny mamy zatem do czynienia z grą zręcznościową, stawiającą na dobrą, dynamiczną zabawę. Do naszej dyspozycji ponownie oddano kilkanaście fikcyjnych drużyn, zróżnicowanych pod kątem mocnych i słabych stron. Poszczególnych zawodników opisano przez kompleksowy system statystyk – rozwijamy ich możliwości w miarę postępów w grze, na przykład dzięki zatrudnieniu profesjonalnych trenerów. Poza tym, nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć własnego piłkarza, decydując nie tylko o jego płci i wyglądzie, lecz także o konkretnych współczynnikach. Powołać do życia możemy nawet własną ligę, projektując jej strukturę i oficjalny logotyp. Wraz z kolejnymi zwycięstwami rośnie również ogólny poziom gracza – zdobyte wówczas punkty możemy wydawać na rozmaite ulepszenia.

Tryby gry

W przeciwieństwie do poprzedniczki, która oferowała jedynie kampanię dla pojedynczego gracza i lokalny tryb multiplayer, Super Mega Baseball 2 na platformie PS4, PC i XONE umożliwia wspólną zabawę przez Internet – różnorodne warianty rozgrywki pozwalają zarówno na współpracę, jak i na rywalizację pomiędzy graczami.

Kwestie techniczne

Podobnie jak pierwsza część serii, Super Mega Baseball 2 charakteryzuje się kreskówkową oprawą graficzną. Tym razem jednak deweloperzy postarali się o implementację tekstur w wyższej rozdzielczości i zaawansowanych efektów – w efekcie tytuł przypomina animacje studia Pixar, zachowując przy tym komiksowy, charakterystyczny dla oryginału, styl.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Super Mega Baseball 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Super Mega Baseball 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza
  • 8 GB HDD
  • Windows 7 64-bit
PC
PS4
XONE