Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS4XONEPS3X360
Okładka R.B.I. Baseball 14 (PS4)
OkładkaR.B.I. Baseball 14 (PS4)

R.B.I. Baseball 14

Gra sportowa pozwalająca na wzięcie udziału w rozgrywkach amerykańskiej zawodowej ligi baseballu (Major League Baseball).

Sportowe | baseball | elementy zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

R.B.I. Baseball 14 Premiera

9kwi2014

PS3 X360 PS4 XONE

Gry podobne do R.B.I. Baseball 14

MLB: The Show 20

MLB: The Show 19

R.B.I. Baseball 17

R.B.I. Baseball 14 to gra sportowa pozwalająca amatorom baseballu na wzięcie udziału w rozgrywkach Major League Baseball – najbardziej znanej zawodowej ligi. Seria powraca po 19 latach przerwy – ostatnia odsłona została wydana w 1995 roku na konsole SEGA 32X oraz SNES. Produkcja została stworzona przez wewnętrzne studio powołane przez zarząd MLB.

Gra pozwala na rozegranie pełnego sezonu rozgrywek ligi baseballu, jak również tzw. „postseason”, prowadzącego do walki o główne trofeum. Oprócz tego R.B.I. Baseball umożliwia nam wzięcie udziału w meczu towarzyskim pomiędzy dwoma dowolnie wybranymi ekipami. Nie zabrakło tutaj również możliwości rozgrywki ze znajomym w trybie offline na jednej konsoli.

Produkcja cechuje się zręcznościowym stylem zabawy, przystosowanym do mniej zaawansowanych graczy. Kontrolę nad zawodnikami sprawujemy za pomocą specjalnego modelu sterowania złożonego z zaledwie dwóch przycisków. W porównaniu do innych, bardziej kompleksowych symulacji baseballu, grą rządzą proste zasady, a autorzy przygotowali nieskomplikowany system wykonywania poszczególnych uderzeń

Produkcja posiada pełnię praw licencyjnych i autorskich związanych z rozgrywkami amerykańskiej zawodowej ligi baseballu, dzięki czemu w grze znajdziemy kompletny zestaw wszystkich zespołów oraz składów, jak również realnie odtworzone projekty stadionów i multimedia związane z tymi zawodami. Dzięki regularnym aktualizacjom i panelowi informacji gracz może na bieżąco śledzić zmiany w składach, terminarzu rozgrywek czy statystykach poszczególnych zawodników. Dzięki tej produkcji zyskujemy również dostęp do wielu materiałów publikowanych w ramach serwisu MLB.TV.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1 - 2  

Wymagania wiekowe R.B.I. Baseball 14: Odpowiednia dla każdego wieku.

PS3
X360
PS4
XONE