Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3X360
Okładka MLB 2K13 (PS3)
OkładkaMLB 2K13 (PS3)

MLB 2K13

MLB 2K13 to gra sportowa, stanowiąca symulację rozgrywek baseballowych.

Sportowe | baseball

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MLB 2K13 Premiera

5mar2013

X360 PS3

Gry podobne do MLB 2K13

MLB 14: The Show

MLB 13: The Show

The BIGS 2

MLB 2K13 jest dwunastą odsłoną cyklu symulacji baseballowych rozwijanego od 2001 roku (początkowo pod tytułem World Series Baseball) przez kalifornijskie studio Visual Concepts. Z uwagi na kończącą się umowę licencyjną z Major League Baseball tym razem wydawca – koncern Take-Two Interactive (właściciel 2K Sports) zdecydował się ograniczyć liczbę platform, na jakie zaadresowana została gra, do konsol Xbox 360 i PlayStation 3.

Tytuł bazuje na rozwiązaniach znanych z wcześniejszych odsłon serii. Gracze ponownie mają okazję pokierować ulubionymi drużynami w rozgrywkach najważniejszych amerykańskich lig baseballowych, na czele z MLB.

Gra oferuje kilka wariantów zabawy, w tym tryb pełnego sezonu - MLB Today Season, w którym mecze rozgrywane są zgodnie z prawdziwym harmonogramem spotkań ligowych (realne i wirtualne mecze odbywają się w tym samym dniu). Gracze mogą sterować awatarami autentycznych zawodników, w tym gwiazd tego sportu, lub stworzyć od podstaw własnych baseballistów i zadbać o rozwój ich kariery.

Pod względem jakości oprawy wizualnej MLB 2K13 niewiele różni się od wcześniejszej gry z cyklu. Zmiany objęły przede wszystkim bardziej realistyczne i zróżnicowane animacje ruchu zawodników. Z myślą o fanach serii przyzwyczajonych do sterowania z wykorzystaniem analogowych wskaźników wprowadzono szereg poprawek w systemie Total Control Pitching & Hitting, dających graczom większą kontrolę nad poczynaniami wirtualnych miotaczy i pałkarzy. Tradycyjnie już nie zabrakło także rozbudowanego systemu statystyk zawodników oraz możliwości zmierzenia się z historycznymi osiągnięciami baseballowych legend.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 BD

Wymagania wiekowe MLB 2K13: Odpowiednia dla każdego wieku.

X360
PS3