Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS4
Okładka MLB: The Show 20 (PS4)
OkładkaMLB: The Show 20 (PS4)

MLB: The Show 20 PS4

Piętnasta odsłona rozwijanego przez Sony cyklu symulatorów baseballu. MLB: The Show 20 kładzie duży nacisk na realizm rozgrywki i wierne odwzorowanie faktycznie istniejących zawodników i stadionów z amerykańskiej ligi Major League Baseball.

Sportowe | baseball | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MLB: The Show 20 Premiera PS4

17marca2020

PSN

17marca2020

producent: Sony Interactive Entertainment wydawca: Sony Interactive Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do MLB: The Show 20

MLB: The Show 22

MLB: The Show 21

R.B.I. Baseball 21

MLB: The Show 20 to kolejna odsłona cyklu, który narodził się w 2005 roku. Zgodnie z tradycją serii tytuł korzysta z licencji amerykańskiej ligi Major League Baseball. Dzięki temu znalazły się w niej prawdziwe drużyny, zawodnicy i obiekty sportowe.

Mechanika

MLB: The Show 20 to rozbudowany symulator baseballu, który pozwala na kontrolowanie drużyny w czasie meczów oraz pełnienie roli jej menadżera. Nacisk jest jednak położony na pierwszy z wymienionych elementów. Tytuł skupia się na wiernym odzwierciedleniu rozgrywki.

W trybie menadżera pozwala na kompleksowe zarządzanie drużyną. Do obowiązków gracza należą m.in. transfery zawodników oraz ich dobór i trening. Dodatkowo tytuł wprowadził także możliwość dostosowania wyglądu strojów oraz logo drużyny.

Warto przy tym odnotować, że statystyki sportowców są modyfikowane w zależności od wyników osiąganych przez nich na stadionach w kolejnych sezonach.

Tryby gry

W MLB: The Show 20 możemy grać zarówno samotnie jak i z innymi. W tytule można rozgrywać pojedyncze mecze oraz całe sezony (zarówno z innym człowiekiem, jak i AI). Tytuł oferuje także tryb kariery z elementami RPG, w ramach której gracz obejmuje kontrolę drużynę i prowadzi ją na szczyt.

Kwestie techniczne

MLB: The Show 20 oferuje realistyczną oprawę graficzną. Modele zawodników oraz stadiony, na których toczą się zawody zostały dokładnie odwzorowane.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 8.2 / 10 na podstawie 10 głosów czytelników.

MLB: The Show 20 cena w dniu premiery: 209,00 PLN

Klasyfikacja PEGI MLB: The Show 20

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.