Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePCX360PS3
Okładka MLB Front Office Manager (PC)
OkładkaMLB Front Office Manager (PC)

MLB Front Office Manager

MLB Front Office Manager to sportowa strategia menedżerska, przygotowana przez studio Blue Castle Games z myślą o fanach baseballu.

Strategiczne | manager | baseball

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

MLB Front Office Manager Premiera

26sty2009

PC X360 PS3

producent: Blue Castle Games wydawca: 2K Sports

MLB Front Office Manager to kolejna baseballowa gra w dorobku studia Blue Castle Games, znanego przede wszystkim z serii The BIGS. Staraniem wydawcy – firmy 2K Games, tytuł bazuje na oficjalnej licencji największej amerykańskiej ligi baseballu, co pozwoliło deweloperom na wykorzystanie autentycznych nazw drużyn i nazwisk zawodników.

W trakcie zabawy gracz ma okazję wcielić się w rolę dyrektora ulubionej drużyny baseballowej. Do jego obowiązków należy m.in. ustalanie składu na kolejne mecze, transferowanie zawodników, poszukiwanie młodych talentów oraz troska o finanse klubu.

Gra oferuje dwa warianty rozgrywki. Zwolennicy zabawy jednoosobowej mogą spróbować swoich sił w trybie kariery, obejmującym 30 sezonów MLB. Istnieje również opcja rywalizacji z żywymi przeciwnikami poprzez stworzenie w pełni konfigurowalnej, sieciowej ligi Online Fantasy Leagues, w której uczestniczyć może maksymalnie 30 graczy.

Od strony technicznej MLB Front Office Manager bazuje na rozwiązaniach doskonale znanych fanom sportowych strategii menedżerskich. Większość podejmowanych przez gracza działań opiera się na wyborze jednej z dostępnych opcji w menu. Na uwagę zasługuje widowiskowa prezentacja wydarzeń na boiskach, wzorowana na transmisjach telewizyjnych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-30  

Wymagania wiekowe MLB Front Office Manager: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
X360
PS3