Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweXONEPCPS4PS3
Okładka Super Mega Baseball: Extra Innings (XONE)

Super Mega Baseball: Extra Innings

Super Mega Baseball

Zręcznościowa gra sportowa, skupiająca się na rozgrywkach baseballowych.

Sportowe | baseball | multiplayer | kooperacja | podzielony/wspólny ekran

Okładka Super Mega Baseball: Extra Innings (XONE)

data premiery gry:

16gru2014

PS3 PS4

14sie2015

XONE

21sie2015

PC

Super Mega Baseball to zręcznościowa gra sportowa przedstawiająca rozgrywki baseballowe. Za stworzenie produkcji odpowiada debiutujące kanadyjskie studio Metalhead Software. W przeciwieństwie do serii MLB, która zdominowała gatunek symulacji baseballu, tytuł nie posiada licencjonowanych zawodników oraz drużyn, ale nadrabia to kolorową komiksową grafiką oraz kompleksowym systemem statystyk i rozwoju postaci, a także dość realistyczną symulacją fizyki piłki.

Super Mega Baseball posiada dwa tryby rozgrywki – Season oraz Exhibition. Pierwszy to typowa kampania znana z wielu innych produkcji sportowych. Gracze wybierają jedną z spośród dwunastu fikcyjnych drużyn, posiadających swoje silne i słabe strony. Każdego zawodnika możemy dowolnie skonfigurować, wybierając jego pleć oraz wygląd zewnętrzny. Opisuje go również szereg statystyk, od których zależy jaka pozycja na boisku będzie dla niego najbardziej optymalna. Statystyki możemy podwyższać zatrudniając zawodowych trenerów oraz ustalając indywidualny pogram treningowy. Możliwości pozyskiwania nowych speców zależą od poziomu profilu gracza, który zwiększa się wraz z kolejnymi zwycięstwami. Zdobywamy wówczas punkty, które możemy wydawać na ulepszenia. Ich liczba zależy nie tylko od tego jak sobie poradzimy, ale także od poziomu trudności opisanego w skali od 0 do 99. Tryb Exhibition pozwala na lokalne rozgrywki multiplayer dla maksymalnie czterech osób, wchodzących w skład dwóch przeciwnych drużyn. Gra nie wspiera rozgrywek sieciowych, ale posiada internetowe tablice najlepszych graczy.

Produkcja posiada dość zaawansowany zręcznościowy model rozgrywki, pozwalający na wykonywanie trików oraz manewrów dostępnych w konkurencyjnych symulatorach baseballu. Twórcy zadbali również o zaawansowany silnik fizyczny, który pomimo kreskówkowej grafiki, przypominającej klasyczne gry sportowe z konsol Nintendo, zapewnia dość realistyczną zabawę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Super Mega Baseball: Extra Innings

Wymagania wiekowe Super Mega Baseball: Extra Innings

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Super Mega Baseball: Extra Innings

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

Wykorzystuje: PlayStation Network

Sony PlayStation 4

Sony PlayStation 4

Wykorzystuje: PlayStation Network

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5 3.0, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 7

PS3
PS4
XONE
PC