Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Out of the Park Baseball Manager 2006 (PC)
OkładkaOut of the Park Baseball Manager 2006 (PC)

Out of the Park Baseball Manager 2006 PC

Najnowsza pozycja w portfolio firmy Sports Interactive, która fanom sportów wirtualnych znana jest z takich gier jak Football Manager czy NHL Eastside Hockey Manager.

Sportowe | manager | baseball

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Out of the Park Baseball Manager 2006 Premiera PC

31maja2006

producent: Sports Interactive wydawca: Sports Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Out of the Park Baseball Manager 2006

Football Manager 2006

Championship Manager 5

Baseball Mogul 2006

Out of the Park Baseball Manager 2006 to najnowsza pozycja w portfolio firmy Sports Interactive, która fanom sportów wirtualnych znana jest z takich gier jak Football Manager czy NHL Eastside Hockey Manager. Jak można się domyślać z tytułu, tym razem swoimi umiejętnościami menadżerskimi mogą popisać się wielbiciele odbijania pałką piłeczki, popularnie zwanego baseballem.

Teraz siedząc w domowym zaciszu mamy okazję doświadczenia niezwykłego realizmu, grywalności oraz szerokich możliwości dostosowania ustawień gry do własnych potrzeb. Out of the Park Baseball Manager 2006 umożliwia stworzenie baseballowej drużyny marzeń, opartej na zawodnikach znanych ze świata realnego (zarówno obecnych jak i sław z przeszłości, dzięki bezpośredniemu połączeniu z Baseball Archive) jak i całkowicie fikcyjnych, a następnie poprowadzenie jej do zwycięstw. Podczas meczów zarządzamy swoją drużyną praktycznie tak jak menadżerowie z prawdziwego zdarzenia - ustalamy skład, dokonujemy zmian zawodników którzy mają spadek formy lub doznali kontuzji czy wreszcie wyciągając asa z rękawa wprowadzamy na boisko doskonale zapowiadającego się młodzika z amatorskiego draftu. Dużą pomocą w zarządzaniu drużyną służą rozbudowane statystyki, dzięki którym na bieżąco możemy kontrolować postępy naszych podopiecznych i szybko reagować w sytuacjach kryzysowych.

Jako menadżer musimy dbać także o kondycję finansową swojego klubu, a ten aspekt rozgrywki możemy obsłużyć dzięki bardzo elastycznemu systemowi zarządzania funduszami. Nasze zdolności kierownicze wystawione zostają również na próbę w momencie podjęcia decyzji o wzmocnieniu drużyny i zakupie nowych zawodników (a także pozbycia się nie pasujących do naszej wizji) - każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony, różne osobowości a przede wszystkim różne wymagania odnośnie kontraktu. Tak skompletowaną i przygotowaną drużynę możemy następnie poprowadzić na szczyt głównych lig baseballowych znanych ze świata realnego. Co więcej, możemy nawet zaimportować dowolny historyczny sezon począwszy od 1900 roku. Nic nie stoi również na przeszkodzie w stworzeniu własnej, fikcyjnej ligi.

Out of the Park Baseball Manager 2006 pozwala na zmierzenie się z komputerem bądź też z żywymi przeciwnikami w sieciowych ligach baseballa.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Out of the Park Baseball Manager 2006: Odpowiednia dla każdego wieku.